Trešdien, 7.jūnijā, no plkst.19.00, Spīķeru kvartāla brīvdabas koncertsezonas atklāšanā uzstāsies synth-pop duets Tehnikums” un vakara noslēgumā – elektroniskās mūzikas projekts Bandmaster.  Ieeja pasākumā bez maksas.

PROGRAMMA:

Plkst.19.30 TEHNIKUMS

Plkst.20.30 BANDMASTER

Koncerti Spīķeru kvartāla plašajā laukumā norisināsies katru nedēļu līdz pat augusta beigām. Šīs vasaras programmu veidos gan jau popularitāti un skatītāju mīlestību iemantojuši mūziķi un apvienības, gan jauni vārdi Latvijas mūzikas pasaulē.

“Bandmaster” ir elektroniskās mūzikas projekts, ko veido Latvijā pieprasītais producents un dīdžejs Rudd, hiphopa māksliniece VIŅA un producents Andis Ansons. Līdz šim grupa ir izdevusi 6 singlus, 2 no tiem sadarbībā ar Dirty Deal Audio. Ar dziesmu “Us” “Bandmaster” tika uzaicināti uzstāties konkursa Supernova 2016 finālā kā viesi, šis skaņdarbs vairākkārt tika atskaņots Losandželosas autoritatīvajā radiostacijā KCRW. Singls “Get Live” ir tapis sadarbībā ar leģendārās hiphopa grupas “Jurassic 5” dalībnieku Akil the MC. Dziesmas videoklips, kuru režisēja Adriāna Roze, tika atzīts par labāko Čīles “Bestias Danzantes Festival de Cine de Danza” dejas un mūzikas kategorijā, kā arī nominēts citiem starptautiskiem filmu festivāliem.
Synth-pop duets “Tehnikums” debitēja 2015. gadā ar dziesmu “Līdz Malai”. Dziesmas video piesaistīja sākumā nelielu, bet uzticamu fanu pulku. Pēc vēl pāris singliem un panākumiem radio NABA topā, gada nogalē grupa izdeva 10 dziesmu albumu “Ko gribu, to daru”. 2016.gadu grupa turpināja ar jaunām dziesmām un koncertēja uz dažādām Latvijas skatuvēm, tajā skaitā vairākos vasaras festivālos. Pašreiz “Tehnikums” turpina koncertēt un sadarbojas ar hip-hopa leģendu Ozolu, kā arī strādā pie nākamā studijas albuma.
 

Pasākums norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8, no plkst.19.00 līdz plkst.21.00. Ieeja bez maksas.