Ceturtdien Spīķeros norisināsies brīvdabas kino vakars

Šo ceturtdien, 23.jūlijā, kinofestivāls „Spektrs” sadarbībā ar biedrību „Rīgas Spīķeri” aicina ikvienu kinomīli uz sezonas otro brīvdabas kino vakaru, šoreiz piedāvājot piedzīvojumu filmu lieliem un maziem – “The Young and Prodigious T.S. Spivet”.

 

Kino vakars norisināsies Spīķeros – Maskavas ielā 12k-2. Ieeja pasākumā no plkst.22:30. Kino seansa sākums pl.23:00. Ieeja pasākumā bez maksas! Filma angļu valodā bez subtitriem.

 

Par filmu:

10 gadus vecais jaunais ģēnijs T.S. Spivets saņem negaidītu zvanu no Vašingtonas ‐ viņš ir ielūgts saņemt prestižu balvu par savu jaunāko izgudrojumu. Ir tikai viens āķis ‐ viņi nezina, ka Spivets ir tik jauns! Zēns aizbēg no mājām un dodas neaizmirstamā un brīnumu pilnā ceļojumā, kura laikā satiek jaunus draugus un uzzina daudz par sevi pašu…

Sirsnīga, mīļa, pamācoša un ne‐glupa ‐ tāda ir izslavētā franču režisora Žana‐Pjēra Ženē filma. Apburošs galvenais varonis, viņa kolorītā ģimene, Tima Bērtona mūza Helēna Bonema Kārtere un aizraujoši piedzīvojumi! Kritiķi un skatītāji ir vienoti ‐ ja vēlaties aizvest uz kino visu ģimeni un patiesi izbaudīt kopā pavadīto laiku, labāku izvēli, kā “T.S.Spiveta neticamie piedzīvojumi”, būs grūti atrast!

 

kino vakari2