Ceturtdien, 4.augustā, no plkst.18.00, Spīķeru kvartālā norisināsies brīvdabas zumbas maratons, kas būs kā veltījums un sveiciens RIO olimpiādei un tās dalībniekiem. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens interesents – gan tie, kuri jau izmēģinājuši savus spēkus zumbā, gan tie kuri vēl nezina, kas ir zumba. Dalība pasākumā bez maksas.

Zumbas maratons plānots kā aktīvs un atraktīvs pasākums vairāk kā divu stundu garumā, kura laikā kopā ar dalībniekiem zumbos un viena otru nomainīs 11 instruktores.  Pasākumā zumbas soļus RIO stilā rādīs un kopā ar dalībniekiem zumbos Ilona- Anna Ovlaščenko, apvienība L.I.K.E. Z, Viktoria Golikova, Irina Vorobjova, Liena Ozolina, Diāna Gžibau, Aleksandra Švalkovska, Kristīne Rubene un Amanda Šteina.

Maratona mērķis ir aicināt ikvienu interesentu sajust RIO notikuma īpašo svētku noskaņu, iegūt sportisko enerģiju un prieku, kā arī nosūtīt labākās domas un veiksmes sveicienu mūsu sportistiem RIO 2016.

 

ZUMBAS MARATONS

Pasākuma norises vieta – Spīķeru kvartāla laukums, Maskavas iela 8. Pasākuma sākums pl.18.00. Dalība bez maksas, bez iepriekšējas pieteikšanās.

ZUMBA karnevāls RIO