Trešdien, 3.augustā, Spīķeru brīvdabas skatuvi ieņems divas aktīvas un atraktīvas pašmāju muzikālās apvienības – grupa „Gapoljeri” un grupa „Rīta Stienis”. Ieeja pasākumā bez maksas.

https://youtu.be/kX6nmWP5lXk

Grupa „Gapoljeri” ir muzikāli noskaņoti teatrāļi, kuru sastāvu veido jaunie aktieri un dažādu Latvijas teātru darbinieki- Kristians Kareļins (vokāls), Artis Drozdovs (basģitāra), Normans Bārbals (bungas), Māris Kurtiņš (ģitāra) un Normunds Zālamans (ģitāra). Galaproduktu varētu raksturot kā pozitīvu lādiņu, ietērptu kvalitatīvā muzikālā pavadījumā. „Gapoljeri” katrreiz iepriecina skatītājus ar īpašu šova programmu, skatuves tērpiem, neizsīkstošiem pārsteigumiem un oriģināldziesmām par aktuālām sadzīves tēmām, kuru pavadījumā ikviens var ļauties nevaldāmām dejām un dziedāt skaļi līdzi.
Apvienība „Rīta Stienis” ir pasaules pirmais sportpunk orķestris, kuru simbolizē ekstravaganti vintage sporta tērpi, ūsas, asprātīgi teksti, humorpilni skatuviskie izgājieni un klasisks pankroks, kura skanējumu papildina taures un čells. Apvienība izveidojās 2011. gada novembrī , sanākot mūziķiem no dažādu stilu grupām – „Oranžās Brīvdienas”, „IndyGo”, „Tanku Dūre”, „1. Sērija”, „VIPP Basbočka” un „Klibs Taurenis” – ar pamatdomu radīt jaunu pieeju un skanējumu Latvijā iestagnējušām pankroka tradīcijām. Par grupas seju un galveno vokālistu tika izraudzīts Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens, kas vairāk pazīstams kā improvizācijas teātra „Hamlets” aktieris, pasākumu vadītājs un komiķis. Tieši viņa dēļ daudzi uzskata, ka grupa līdzinās pasaulē slavenajiem „Gogol Bordello”. Jau no pirmajiem koncertiem Rīta Stienis guvis nedalītu auditorijas atbalstu, īsā laikā nostiprinot stingras pozīcijas uz Latvijas rock skatuves.
Pasākuma sākums pl.19.00. Koncerta sākums pl.19.30. Norises vieta – Spīķeru kvartāla laukums, Maskavas iela 8. Ieeja bez maksas.