„Dirty Deal Teatro” augustā sāk jauno teātra sezonu un dodas viesizrādēs

15.augustā ar izrādi “Andrievs Niedra” tiks atklāta “Dirty Deal Teatro” jaunā teātra sezona. Augustā skatītājiem būs iespēja apmeklēt arī izrādi “Pēdējais pionieris” un vairākas bērnu un jauniešu repertuāra “Šmulītis” izrādes. Paredzēti arī izbraukumi ārpus Rīgas.

15. un 16. augustā skatītāji tiek aicināti uz Valtera Sīļa režisēto vēsturiski politisko trilleri “Andrievs Niedra” – vienu no pagājušās sezonas spilgtākajām “Dirty Deal Teatro” izrādēm. Tās dramaturgs un titullomas atveidotājs Kārlis Krūmiņš par darbu šajā izrādē ir nominēts “Spēlmaņu nakts 2015/2016” balvai kategorijā “Gada sasniegums oriģināldramaturģijā.”

22. un 23. augustā režisora Dmitrija Petrenko un dramaturga Jāņa Baloža izrādē “Pēdējais pionieris” būs iespēja atgriezties 80. gadu beigās Rīgā – laikā, ko apzīmējam ar vārdu “atmoda”. Izrāde ir stāsts par Ņikitu, Saņu un Sašu – “pēdējiem pionieriem”, kuriem uzņemšana pionieros desmit gadu vecumā bija tikpat nozīmīgs notikums kā kaklautu sadedzināšana pie skolas pusaudžu gados. Tas ir stāsts par paaudzi, kura savu dzīvi uzsāka reizē ar jaunizveidoto valsti.

Mēneša beigās skatītājiem tiks piedāvātas bērnu un jauniešu repertuāra “Šmulītis” izrādes, kurās kopā ar aktieriem bērni varēs izdzīvot un izspēlēt latviešu literatūras klasikas darbus – 25. un 26. augustā Jāņa Jaunsudrabiņa “Balto grāmatu” Ingas Tropas režijā (izrāde sāumskolēniem), 27. augustā Raiņa skaitāmpantiņus bērniem Paulas Pļavnieces izrādē “Pielipīgie vārdi” (izrāde bērniem, kuri mācās runāt) un Imanta Ziedoņa “Blēņas un Pasakas” 30. un 31. augustā, kuras uz sktuves iedzīvinājis režisors Ģirts Šolis (izrāde visai ģimenei).

Ar izrādi “Blēņas un pasakas” teātris dosies arī viesizrādēs – 13. augustā tā tiks spēlēta kamermūzikas festivālā “Sansusī” Aknīstes novadā, bet 20. augustā – Upītes Tautas namā Viļakas novadā.

Savukārt Kaspara G. sirreālo biogrāfiju “Benzīnvīrs” augustā būs iespējams redzēt Liepājas koncertzālē “Lielais Dzintars”, kur “Dirty Deal Teatro” ciemosies 28. augustā.

 

 

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/486

Biļešu cena: 9,00 EUR; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 EUR ; “Šmulīša” izrādēm: 7,00 EUR

Izrādes notiek teātrī „Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).