Gatavojoties 2016./2017. gada teātra sezonas noslēgumam, „Dirty Deal Teatro” (DDT) no 17. maija plkst. 12:00 līdz 18. maija plkst. 12:00 rīko 24 stundu akciju, kuras laikā biļetes uz visām turpmākajām maija un jūnija izrādēm (izņemot “Būt nacionālistam”, kas ir izpārdotas) maksās tikai EUR 6,90! Biļetes ar atlaidi varēs iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

 22.un 23. maijs būs šīs sezonas pēdējā iespēja iepazīties ar DDT jaunāko izrādi – Mārča Lāča bestiāriju “Zvērīgā mīla.” Iestudējuma pamatu veido Jāņa Joņeva un Anetes Konstes radītie stāsti, kuru galvenos varoņus (cilvēkus un zvērus) saista visdažādākas attiecības, savstarpējās atkarības un kaislības. Asprātīgi izgaismojot vairākas no neskaitāmi daudzajām cilvēka un dzīvnieka līdzās pastāvēšanas šķautnēm un meistarīgi spēlējoties ar zvērisko cilvēkā un cilvēcisko zvērā. Jo vai mēs maz zinām, kur viens sākas un otrs beidzas? Izrādi spēlē Ivars Krasts, Marija Linarte un Klāvs Mellis.

25.maijā teātra mīļotāji tiks rosināti atskatīties nesenā pagātnē, iesildoties neatkarībā kopā ar trim pēdējiem pionieriem – Ņikitu, Saņu un Sašu. Režisora Dmitrija Petrenko un dramaturga Jāņa Baloža sadarbībā tapusī izrāde “Pēdējais pionieris” ir stāsts par tās paaudzes neremdināmo vēlmi, lai lietas notiek citādāk – sākot ar atļauto matu garumu skolēniem, beidzot ar to, lai viss vienkārši notiek ĪSTĀK.

30.maijā DDT aicina uz kopīgu “pagruzīšanos” Mārča Lāča izrādē “Gruzona ehinokaktuss.” Tas ir stāsts par cilvēkiem, kuri ir apmaldījušies un cenšas tikt galā ar rēgiem, kas slēpjas viņu gultas matracī. Un gadās, ka tiem, kas sola palīdzību, mājās zaļo un par saules gaismu cīnās vēl lielāki gruzona ehinokaktusi par tavējo.

31.jūnijā skatītāji aicināti apmeklēt vienu no šīs sezonas pirmizrādēm – Jāņa Baloža dokumentālo detektīvu “Kas notiks rītdien?” Tā galvenie varoņi ir četri jauni cilvēki no dažādām valstīm. Izrādes pamatā ir viņu veidotās video dienasgrāmatas, kas tapušas laika posmā no 2016. gada janvāra līdz jūlijam. Kas šī pusgada laikā noticis? Sīrijā karš turpinājis mīties ar pamiera periodiem, Brisele piedzīvojusi teroristu uzbrukumus, Polijā notikuši poļu šņabja tūres pasākumi. Kas ir noticis Latvijā un kas notiks rītdien?

Teātra sezona noslēgsies 9. jūnijā ar režisora Dāvja Auškāpa un dramaturģes Ingas Gailes sadarbībā tapušo čekista sapni divās daļās “Tēvs varonis’ 69.” Cik brīvi varēja būt cilvēki Padomju Latvijā, un kas bija tās nodevas, kuras viņi maksāja par drošību un komfortu? Cik brīvi varēja būt divi cilvēki personīgajās attiecībās? Un cik brīvi mēs esam šodien?

DDT bērnu un jauniešu repertuāra “Šmulītis”  sezonu ar izrādēm 20. maijā un 3. jūnijā noslēgs jaunākā izrāde bērniem “Otrā pusē” – stāsts par trim draugiem, kuri kopā spēlējoties ļaujas brīnumainam fantāzijas lidojumam apkārt pasaulei, mēģinot aptvert un izzināt  dzīves ritējuma noslēpumus. Pēc izrādes 20. maijā ikviens interesents, bet īpaši bērnu vecāki, aicināti uz tikšanos ar izrādes režisori Lauru Čaupali un īpašajiem viesiem – Latvijas vecāku asociācijas Mammamuntetiem.lv vadītājas vietnieci, mediatori Audru Šaueri un biheiviorālo terapeiti, psiholoģi Gunitu Kleinbergu.

 

Vairāk informācijas teātra mājaslapā !

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā .

Izrādes notiek teātrī „Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).