Spīķeru kvartāla sākumā, Maskavas ielā 4, radoši darboties nesen uzsākusi studija ART STACIJA. Te vienuviet atrodas Konditorejas studija Abrikos, ziedu studija Zeidu Sēta un kosmētikas studija Naturel.

Paralēli konditorijas studijai darbojas mājīga kafejnīca, kur var baudīt ILLY kafiju, lieliskas tortes un ruletes, zefīrus, eklērus pildītus ar vārīto krēmu, franču makaronus, keksiņus, dažādās kūkas un kūziņas, studijā gatavotas konfektes.

ABRIKOS darbojas kā radošā studija, šeit katru mēnesi notiek  dažādas kulinārijas meistarklases – var iemācīties gatavot zefīru, makaronus, šokolādi un biskvītu. Te var interesanti nosvinēt dzimšanas dienu un arī vecmeitu ballīti, šeit tiek apmācīti jaunie un jau praktizējošie konditori, kas vēlas paaugstināt savas prasmes.

Par skaistumu šeit gādā ZIEDU SĒTA – var iegādāties grieztos ziedus, kā arī pasūtīt brīnišķīgas ziedu kompozīcijas Jūsu svētkiem. Tāpat iespējams pasūtīt ziedu kārbas kurā paralēli krāšņai ziedu kompozīcijai būs iekārtoti arī kārumi pēc Jūsu izvēles.

NATUREL – apkopo labāko, ko piedāvā mūsdienu dabīgās kosmētikas ražotāji. Franču brendi – Caudalie, Itāļu Spechiassol, Bottega di Lungovita , Nature’s, Crespi un Laboratorio Naturale piedāvājums apmierinās visizsmalcinātākos klientus, pieredzējuši konsultanti piedāvās Jums vispiemērotāko produktu. Ļoti svarīgi, ka šie produkti nesatur ne dzīvnieku izcelsmes ne naftas produktus vai konservantus.

Gaidīsim Tevi ART STACIJĀ, Spīķeros, Maskavas ielā 4!