Šovakar, 12. decembrī plkst. 19.00 Dirty Deal Teatro (DDT) pirmizrādi piedzīvos dramaturga Jāņa Baloža dokumentālais detektīvs “Kas notiks rītdien?”.

Dokumentālā detektīva “Kas notiks rītdien?” galveno varoņu lomās ir iejutušies četri cilvēki no četrām dažādām valstīm – Rihama Baderhana no Sīrijas, Čidema Mirola no Beļģijas, Hosē Alvarezs no Polijas un Jānis Balodis no Latvijas. Tieši viņu veidotās videodienasgrāmatas laika posmā no 2016. gada janvāra līdz 2016. gada jūlijam veido izrādes “Kas notiks rītdien?” pamatu. Kas notika pusgada laikā šajās četrās valstīs? Pusgada laikā Sīrijā karš turpināja mīties ar pamiera periodiem, Brisele piedzīvoja teroristu uzbrukumus, Polijā notika poļu šņabja tūres pasākumi, bet Latvijā tā visa iepriekš minētā nebija, bet bija daudz kas cits. Kas? Kas notiks rītdien? Kāda izskatīsies mūsu kopējā un katra individuālā nākotne? To var un vajag minēt, reizē atceroties, ka skaidri to nekad nav iespējams ieraudzīt, tieši tāpat kā dokumentālā detektīva “Kas notiks rītdien?” iznākumu sākumā nevarēja paredzēt neviens no izrādes veidotājiem.

Izrādi veido režisore Paula Pļavniece, dramaturgs Jānis Balodis (teksts un izpildījums) un māksliniece Ieva Kauliņa (scenogrāfija un vizuālais noformējums). Kā dramaturģijas konsultants izrādes tapšanā piedalās arī režisors Valters Sīlis. Gaismu mākslinieks – Jānis Sniķers.

Nākamās izrādes tiks spēlētas 21. un 30. decembrī, kā arī 23. un 24. janvārī plkst. 19.00.

Izrāde “Kas notiks rītdien?” ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm. Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017. gada līdz 2021. gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.

 

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/12603

Biļešu cena: 9,00 EUR / 5 EUR skolēniem, studentiem un pensionāriem

“Dirty Deal Teatro” adrese: Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2.