“Dirty Deal Teatro” aicina uz dzīvās mākslas performancēm

“Dirty Deal Teatro” un Britu Padome Latvijā aicina uz dzīvās mākslas performancēm, kas tapušas kā rezultāts piecu dienu meistarklasēm par dzīvo mākslu (live art). Pasākums norisināsies Rīgas Centrāltirgū 23. jūlijā. Interesenti aicināti pulcēties pie “Dirty Deal Teatro” plkst. 14.30.   

Desmit performancēs, kas norisināsies Rīgas Centrāltirgus teritorijā, skatuves mākslas studenti un profesionāļi caur personīgo pieredzi runās par tēmu “Mans ķermenis, tavs ķermenis, ikviens” (no angļu val. – My Body, Your Body, Everybody), pievēršoties ķermeņa konceptam un skatot indivīdu plašākā sociālā un politiskā kontekstā. Skatītājiem būs iespēja izbaudīt dzīvu, klātesošu mākslas pieredzi, vērojot ne tikai mākslinieku priekšnesumus pilsētvidē, bet arī nejaušu garāmgājēju reakcijas uz notiekošo. Performances veidos Valters Sīlis, Jānis Balodis, Dāvids Keišs, Anete Konste, Mārtiņš Meiers, Āris Matesovičs, Māra Ribkinska, Agnese Bordjukova.

Pēc performancēm klātesošie skatītāji ir aicināti atgriezties “Dirty Deal Teatro” un pievienoties sarunai ar māksliniekiem.

Performances būs rezultāts piecu dienu (19. – 23 jūlijs) meistarklasēm, kurās skatuves mākslas studenti un jaunie profesionāļi apgūs dzīvās mākslas (no angļu val. – live art) teoriju un praksi britu mākslinieku Braiena Lobela (Brian Lobel) un Steisijas Makiši (Stacy Makishi) vadībā. Meistarklases un tajā tapušo ideju prezentācijas būs pirmais pasākums teātra “Dirty Deal Teatro” organizētā projekta “Netīrās drāmas skola” ietvaros. “Netīrās drāmas skola” ir izglītojošu pasākumu – meistarklašu, lekciju, diskusiju un prezentāciju – kopums, kas notiks vairākās daļās visas turpmākās sezonas garumā, katrā no reizēm pievēršoties citai sabiedriski un politiski aktuālai tēmai.

Piedalīšanās pasākumā bez maksas.

Pasākuma sākums – 23. jūlijā plkst. 14.30 pie “Dirty Deal Teatro”.

 

“Dirty Deal Teatro” adrese: Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2