„Dirty Deal Teatro” septembrī tiek atklāts „Traģisko pētījumu centrs”

Septembra sākums „Dirty Deal Teatro” būs notikumiem piesātināts – 10. septembrī pirmizrādi piedzīvos izstāde-izrāde „Lietas”, ar kuru tiks atklāts „Traģisko pētījumu centrs”, savukārt 5. septembrī teātris piedalīsies mūsdienu kultūras forumā „Baltā nakts” ar performanci „Noslēpumi nāk gaismā”.

izstade-izrade LIETAS„Izstāde-izrāde „Lietas” ir „Traģisko pētījumu centra” atklāšanas projekts, kurā satiekas filozofs, režisore, mākslinieks, aktieri, miris dzejnieks, augi, kristāli, deviņi gliemeži un citas lietas. Projekts tapis, iedvesmojoties no ievērojamā franču dzejnieka un esejista Fransisa Ponža (1899-1988) darbiem. Aicinām apmeklēt izstādi brīdi pirms tās atklāšanas!” tā ar izstādi-izrādi „Lietas” iepazīstina radošā komanda – filozofs Ainārs Kamoliņš, režisore Daiga Kažociņa, mākslinieks Kaspars Groševs, aktieri Klāvs Mellis un Uldis Sniķers. Izstāde-izrāde tiks atklāta 10. un 11. septembrī plkst. 19.00.

Bet vēl pirms tam, 5. septembrī no plkst. 19.00 līdz 01.00, mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” apmeklētājiem būs iespēja vērot un pašiem piedalīties performancē „Noslēpumi nāk gaismā”. Tās laikā skatītāji varēs paviesoties vietās, kur nakts aizsegā nepazīstami cilvēki mēdz dalīties ar stāstiem, – taksometrā un pie bāra letes, ielūkoties anonīmās dienasgrāmatās, kā arī paši uzticēt savu noslēpumu svešiniekam.

Performances „Noslēpumi nāk gaismā” autores ir  Marta Elīna Martinsone un Inga Gaile, par scenogrāfiju parūpēsies Ivars Veinbergs, bet par skaņu – Māris Butlers. „Svešinieku” lomās iejutīsies aktieri Reinis Boters, Dmitrijs Golasko, Daiga Kažociņa, Jānis Kronis, Marija Linarte, Āris Matesovičs un Ance Strazda. Ieeja pasākumā būs bez maksas.

Vēl septembrī tiks spēlēta dramaturga Jāņa Joņeva un režisora Mārča Lāča melnā komēdija „Bārdas”, Ingas Gailes un Martas Elīnas Martinsones iestudētais sieviešu tiesību varietē „Trauki” un Andra Kalnozola sirreālā biogrāfja „Benzīnvīrs”, kā arī repertuāra „Šmulītis” izrādes bērniem – „Baltā grāmata” un „Mākoņi”.

 

 

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā

Biļešu cena pieaugušo izrādēm: 9,00 EUR; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 EUR.

Biļešu cena bērnu un jauniešu repertuāra „Šmulītis” izrādēm: 7,00 EUR; ģimenes biļete (4 pers.) 21 EUR.

Izrādes notiek teātrī „Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).