Latvijas Balzams Outlet

Kas ir Latvijas Balzams Outlet?

Atspirdzinošo dzērienu veikals ar lielisku personālu – pārdevējiem, kas labi orientējas plauktu saturā un atradīs Jums dzērienu ikkatram dzīves gadījumam. Priecīgam, skumjākam, ikdienišķam un svinīgam. Vienatnei, divvientulībai, draugu baram, banketam, kāzām un arī bērēm. Makam biezākam un ne tik ļoti biezam. Izsmalcinātām vakariņām pie baltiem galdautiem un dārza ballītēm ar plastmasas traukiem.
Sortiments. Viss plašais Latvijas Balzama ražojumu klāsts – sākot ar leģendārajiem Rīgas Melno Balzamu un Allažu ķimeli, turpinot ar STOLI degvīniem un beidzot ar citiem izciliem dzērieniem. Slavenie Rīgas dzirkstošie vīni, liķieri un brendiji. Papildinot iepriekšminēto ar importētajiem dzērieniem – Grants un Tullamore Dew viskijiem, Courvoisier un Remy Martin konjakiem, vairāk kā 450 dažādu nosaukumu vīniem no visas pasaules, kur īpaši atzīmējami ir slavenie Frescobaldi un Achaval Ferrer ražojumi, iegūsiet aptuvenu priekšstatu par Spīķeru Outleta plauktu saturu.

Cenas. Cenas? Cenas!

Pārsteigums. Patīkams pārsteigums. Ne velti uz veikala durvīm krāšņojas uzraksts „Outlet”. Šoreiz izkārtņu solījumi pilnībā atbilst saturam – cenas ir krietni patīkamākas kā ierastajos lielveikalos. Ja ņemsim vērā arī regulārās cenu akcijas, lielākiem pirkumiem un pastāvīgajiem klientiem paredzētās atlaides, aina kļūst īpaši pievilcīga. Ir vērts parbaudīt.

Kontakti

Darba laiks

pirmdienās – slēgts
ot. – pk. 12.00-21.00
sestdienās 9.00-21.00
svētdienās – slēgts