Izteiksmīgas lietas no šī un pagājušā gadsimta sestdien būs atrodamas Spīķeros

Kas vienam kļuvis lieks, tas citam var būt īsts atradums. Šajā sestdienā, 8.augustā,  no plkst. 11:00 līdz plkst.16:00, Spīķeri aicina uz jau tradicionālo ikmēneša Rīgas krāmu tirdziņu „Riga Flea Market”, kurā vairāki desmiti tirgotāju ar dažādām izteiksmīgām lietām no šī un pagājušā gadsimta veidos oriģinālu un daudzveidīgu piedāvājumu, ko citviet Rīgā neatrast.

26

Krāmu tirgus piedāvājums solās būt bagātīgs un pārsteidzošām lietām piepildīts, ietverot gan mājas interjera priekšmetus un mēbeles, dažādus suvenīrus un aksesuārus, traukus, grāmatas, vinila plates, porcelāna figūriņas, nozīmītes, tāpat arī apģērbu, apavus, modes aksesuārus, rotaļlietas un apģērbus bērniem, kā arī dažādus dizaina priekšmetus un citas lietas, kuras jaunajiem saimniekiem nešaubīgi kalpos par pamanāmu akcentu ikdienā vai svētkos.

„„Riga Flea Market” šīs vasaras sezona jau pamazām tuvojas savam noslēgumam, tieši tāpēc īpaši aicinām apmeklēt sestdienas pasākumu, izbaudīt lielisko tirdziņa atmosfēru, izpētīt plašo piedāvājumu un tikt pie kādas neaizmirstamas vai sen kārotas lietas par draudzīgu cenu.  Jāpatur prātā, ka šī ir īstā vieta, kurā var aprunāties ar tirgotājiem, uzzināt savu pirkumu vēsturi un protams – kaulēties par cenām,” stāsta Spīķeru kvartāla radošā komanda.

“Riga Flea Market” apmeklētāji būs laipni gaidīti sestdien, 8.augustā no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00 Spīķeru kvartāla pagalmā, Maskavas ielā 10. Ieeja pasākumā – bez maksas.

Vasaras sezonas noslēguma tirdziņš Spīķeros norisināsies 12.septembrī un interesenti, kuri vēlas piedalīties un tirgoties aicināti pieteikties, rakstot uz tirgus@spikeri.lv.