Spīķeri aicina uz aizraujošiem pasākumiem augustā

Arī augustā un septembrī Spīķeru kvartāls turpina priecēt savus apmeklētājus ar dažādiem interesantiem un radošiem pasākumiem.

 

Trešdien, 19.augustā, Spīķeri kļūs par “dvīņu” rezidenci. Tieši Spīķeros rok-blūza grupa “The Twins Peek” sniegs lielo solokoncertu un prezentēs savu jauno singlu – “Sapņi”. Pasākumu iesildīs DJ sets sadarbībā ar Rīgas DJ skolu. Ieeja no pl.19:00, bez maksas.

twins peek

20.augustā Spīķeros norisināsies noslēdzošais Spektrs & Spīķeru brīvdabas kino vakars, piedāvājot īpašu filmu – neparasto trilleri ONLY GOD FORGIVES filmas pirmajā seansā uz lielā ekrāna Latvijā. Galvenajā lomā Raiens Goslings. Ieeja bez maksas.

ONLY-GOD-FORGIVES-Fan-

22.augustā kvartālā norisināsies vasaras noslēdzošais pilsētas plenērs pusaudžiem Plenēra tēma būs „Pārdaugavas horizonts”, gleznojot akrila tehnikā uz audekla. Dalība iepriekš piesakoties, bez maksas.

28.augustā Spīķeros notiks Rīgas DJ skolas organizētā “Back to School party” deju mūzikas ballīte, kurā dalību ņems un apmeklētāju sirdis un kājas iekustinās DJ Aspirins, DJ Lady Krii, Dj Magnuss Eriņš un Project TWO (DJ PM2THEAM B2B DJ Dub:ra). Ieeja bez maksas.

1.septembrī skolēni un studenti aicināti apmeklēt lielākos un aizraujošākos Zinību dienas svētkus Rīgā, Spīķeru kvartālā, lai kopīgi atzīmētu jaunā mācību gada sākumu. Pasākuma laikā bērni un jaunieši varēs radoši darboties dažādās darbnīcās un piedalīties interesantās aktivitātēs, klausīties un novērtēt jauno mūzikas grupu  sniegumu, un kopā ar skolas un studiju biedriem no sirds uzgavilēt Latvijā iemīļotu mūziķu koncertos.

zinibu diena vides baneris makets