Jaunās grupas aicina pieteikt dalību konkursam par uzstāšanos 1.septembrī

1. septembrī Spīķeru kvartālā norisināsies lielākie un aizraujošākie Zinību dienas svētki Rīgā, aicinot visus Rīgas skolēnus un studentus kopīgi nosvinēt jaunā mācību gada sākumu. Pasākuma programmā no plkst. 15.30 līdz plkst. 18.20 norisināsies arī jauno mūzikas grupu un deju grupu koncerts, kuram pieteikties aicinātas visas ieinteresētās jaunās apvienības.

Uzsākot jauno mācību gadu, ikviens skolēns un students 1. septembrī būs laipni gaidīts uz lielākajiem Zinību dienas svētkiem Rīgā, Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8. No plkst.15 līdz plkst. 20 apmeklētāji būs aicināti piedalīties dažādās aktīvās un atraktīvās radošajās darbnīcās, savukārt no pl.15.30 līdz plkst. 18.20 apmeklētājiem tiks piedāvātas īpašas muzikālas performances no jaunajām mūzikas un deju grupām. Pasākumu noslēgs jauniešu iemīļotu skatuves mākslinieku uzstāšanās – no plkst. 19:00 līdz plkst. 22:00, piedaloties grupām “RĪGAS MODES”, “TRIĀNAS PARKS” un apvienībai “OLAS”.

Jauno grupu koncerta mērķis ir palīdzēt attīstīt jauno mūziķu uzstāšanās prasmes un uzstāšanās kultūru, kā arī nodrošināt platformu jaunajiem mūziķiem, kur demonstrēt savi plašākai auditorijai.

Mūzikas un deju grupas, kuras vēlas pieteikt dalību performancei Zinību dienas svētkos, aicinātas sūtīt pieteikumu uz spikeri@spikeri.lv, ietverot nelielu grupas aprakstu (un vismaz vienas dziesmas mp3 ierakstu muzikālajām apvienībām), līdz 21.augustam. Koncertam apstiprinātās grupas tiks paziņotas www.spikeri.lv pēc 23.augusta.

Koncertā 1.septembrī, katrai grupai tiks dots 20 min. uzstāšanās laiks.