Lauki ienāk pilsētā

2013.gada 14.septembrī Spīķeru kvartālā un laukumā, uz Krasta ielas un daugavas prominādē notika nodibinājuma “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” rīkotais pasākums “Lauki ienāk pilsētā“! Pasākumu apmeklēja rekordliels apmeklētāju skaits – 30 000 cilvēki, kas visas dienas garumā varēja iepazīties ar visdažādākajām lauksaimniecības nozarēm – zivjkopību, dārzkopību, lopkopību u.c.

Pasākuma vadmotīvs – Latvijā audzis, Latvijā ražots un pārstrādāts Latvijas produkts, tā mērķis – lauksaimniecības nozaru, produktu, pakalpojumu un izglītības popularizēšana. Pasākums tika rīkots, lai radītu interesi par dzīvi un darbu laukos, lauksaimniecības un lauku attīstības iespējām, to daudzveidību, tradicionālu un netradicionālu saimniekošanu un efektīvu resursu izmantošanu, atklātu lauksaimniecības nozaru daudzveidīgās iespējas, ieinteresētu par kvalitatīvu dzīves telpu laukos, informētu par mūsdienu zinātnes un tehnoloģiju sasniegumiem zemkopības un lauku attīstības nozarēs, iesaistītu apmeklētājus aktivitātēs.

“Bērniem ir jāredz, ka kartupeļi ir ne tikai cepti un vārīti, bet tie aug zemē un to ir neskaitāmas šķirnes. Bērniem ir jāsaprot, ka piens nav tikai tetrapakās,” par pasākumu Rīgas mērs Nils Ušakovs

liplogo

Ieskats pasākumā:

Iepriekšējais raksts

Pilsētas ziņģe 2013

Nākamais raksts

Slido Spīķeru laukumā