Vasarīga kafijas degustācija Rīgā

Šis pasākums ir beidzies!

Sestdien, 15. augustā plkst. 13:00-15:00, Rīgā, „Kafijas Draugs“ salonā (adrese: Maskavas iela 10, Rīga) norisināsies kafijas degustācija. Tās laikā, eksperti iepazīstinās ar dažādu reģionu kafijām, kā arī ar atbilstošiem pagatavošanas veidiem. Tiks degustētas kafijas šķirnes no Brazīlijas, Meksikas, Etiopijas un Jamaikas plantācijām. No plkst. 14:00, norisināsies zīmējumu veidošanas kafijā meistarklase “Latte art”.  

Pasākums bezmaksas.

https://youtu.be/nZ-659gOR6c

Degustācijas laikā, kafijas eksperts iepazīstinās ar kafijām no dažādiem reģioniem un to pagatavošanas veidiem: „Chemex“, ar profesionālo espresso kafijas automātu un citiem. Kopā ar profesionāliem kafijas pazinējiem dosieties ceļojumā, kurā sajutīsiet dažādu kafiju aromātus un garšas. Izmēģināsiet šķirņu kafijas no visdažādākajām pasaules plantācijām. Pasākuma laikā, izbaudot dažādu reģionu kafiju un to kontrastus, kā arī sajūtot dažādās pēcgaršas, atradīsiet sev piemērotāko kafiju. Uzzināsiet, kā dažādi kafijas pagatavošanas veidi ietekmē gala aromātu un garšu.

„Kafijas draugs“ degustācijā nāksies izmantot tādas maņas, kā redzi, garšu, gan mēles un garšas receptorus, ar kuru palīdzību vispusīgi varēsiet novērtēt nobaudīto kafiju. Šo mākslu (nebaidīsimies to tā arī nosaukt), var iemācīties ik viens.

kafijas draugs degustacija spikeros

Degustācijas laikā eksperts stāstīs par kafijas ceļu, iepazīstinās ar šķirņu kafiju no Centrālamerikas un Dienvidamerikas, Āfrikas un Āzijas reģioniem un rādīs kā pagatavot aromātiskas kafijas tasīti mājas apstākļos un kā atšķirt pareizi pagatavotu kafiju no neatbilstoši pagatavotas.

„Kafijas draugs“ degustācijas laikā izmantosiet tādas maņas, kā redzi, garšu, gan mēles un garšas receptorus, ar kuru palīdzību vispusīgi varēsiet novērtēt nobaudīto kafiju un iepazīties ar dažādiem aromātiem, kā arī vispusīgi novērtēt kafiju.