16.jūnijā no plkst.19.00 Spīķeru kvartāls aicina uz emocijām bagātu muzikālu piedzīvojumu brīvdabas koncertā. Vakaru atklās Anneli Arro & friends, savukārt turpinājumā mūziķis Chris Noah. Koncerta sākums plkst.19.00. Ieeja bez maksas.

Anneli Arro & friends koncertā būs iespēja aizdoties mierpilnā un tomēr ar iekšējām emocijām piepildītā muzikālā ceļojumā. Koncertā pievienosies īpašs talantīgu mūziķu sastāvs – sastāvs Marika Arro (vokāls), Maija Andersone (vijole), Samuel Di Gioia (vijole) un Rihards Lībietis (elektriskā ģitāra).

Igauņu izcelsmes Latvijā dzimusī Anneli Arro, kas spēlē bungas-perkusijas arī latviešu indie-pop grupā „Sus Dungo”, sadarbībā ar Tomu Taukuli izdevusi savu pirmo solo albumu “Lucas” (2016). Anneli Arro mūzikā ir vienkāršība, patiesums, melodisks vijīgums un maigums. Dziesmas ir mirklīgas kompozīcijas balsij un instrumentam, kurās apdomāties un būt.

Chris Noah, īstaja vārdā Krists Indrišonoks ar mūziku sāka nodarboties jau no bērna kajās, taču, 12 gados pabeidzot mūzikas skolu, pilnībā pievērsās sportam. Aptuveni 17 gadu vecumā palēnām atsāka muzicēt un pirmo reizi arī dziedāt. 20 gados, ar brāļa palīdzību tapa demo ieraksts gabalam “Had it all”. Parādot dziesmu domubiedriem, atsauksmes bija pozitīvas kā rezultātā trīs mēnešus vēlāk tika izdots debijas singls. Pirmajai dziesmai sekoja dziesma “You”, kas spēja ielauzties radio SWH top 10, kā arī Radio 5 topā.

2017.gada maijā jaunais dziesmu autors klajā laida debijas EP ar nosaukumu “What About Tomorrow?” un pirmais singls “Spark” iekarojis Latvijas radio topus, kā arī ticis iekļauts “Spotify” oficiālajā playlistē “Fresh finds:Six strings”. Debijas mini albums ir klausāms visās populārākajās straumēšanas vietnes.

 

Pasākumu atbalsta Rīgas dome.