Sestdien, 9.jūnijā, ikviens interesents aicināts apmeklēt košāko Rīgas brīvdabas andeli – RĪGAS KRĀMU TIRGU. Tirdziņā ik reizi atrodamas dažādas aizraujošas un interesantas vintage lietas gan no šī, gan no pagājušā gadsimta.

Piedāvājumā ir gan dažādas senatnīgas un mūsdienīgas mājas lietas, trauki, porcelāna un stikla figūriņas, dažādas nozīmītes, grāmatas, vinila plates, aksesuāri, vintage apģērbus, rotaļlietas bērniem, mākslinieku darinājumi, mūsdienu dizaina preces un citas interesantas lietas.

Tirdziņš jau ceturto sezonu darbojas ar mērķi attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirgu tradīcijas Rīgā, kad par tirgotāju var kļūt ikviens interesents, kuram ir kādas vērtīgas un interesantas lietas krājumā, kuras pats vairs neizmanto, taču kādam citam tās var būt tieši tas, kas meklēts. Pircējiem šādi krāmu tirdziņi ir iespēja atrast neierastas un unikālas lietas un, iegādājoties tās, dot tām jaunu dzīvi.

Tirdziņš norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8, no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00. Nākamais tirdziņš Spīķeros norisināsies 7.jūlijā.