Rīgas svētkos 16.augustā notiks Riga Funk Fest festivāls

16.augustā Spīķeru laukumā Rīgas svētku ietvaros pirmoreiz notiks Riga Funk Fest festivāls, ko rīko Wise Music Society apvienība kopā ar biedrību Rīgas Spīķeri.

funkfestSpikeros

Pasākums notiks ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu. Festivāls ilgs no 20.00 līdz 02.00 naktī un pulcēs sešas slavenākās funk mūziku pārstāvošās mūzikas apvienības Latvijā, kuras koncerta apmeklētājiem sniegs savas interpretācijas par funk žanru.

Ik gadu funk mūziķu un grupu skaits pieaug, palielinās arī šī žanra klausītāju skaits, tādēļ Wise Music Society komandai radās ideja apvienot vairākas šādas grupas vienuviet un sarīkot festivālu – Riga Funk Fest.

Klausītājiem būs iespēja izbaudīt koncertu, kas veltīts funk – mūzikas stilam, kas apvieno sevī soul, jazz un RnB stilus. Koncerta rīkotāji apmeklētājiem sola neizmērojamu enerģijas devu un pozitīvas emocijas. Katra no grupām ir atradusi īpašu pieeju fank stilam, parādot žanra daudzšķautņainumu, savienojot to ar vairākiem citiem stiliem un eksperimentējot ar skanējumu.

Festivāla programma:

20:00  FunCOOLIO

21:00 O`Night Quartet

22:00 Very Cool People

23:00 Funk Therapy

24:00 Pieneņu Vīns

01:00 Bunch of Gentlemen.

Kad? 16.08., plkst. 20:00 – 02:00

Kur? Spīķeru laukums