Vērtīgi krāmi un krāšņumlietas tirdziņā Spīķeros jau šo sestdien

Sestdien, 9.augustā, Spīķeru kvartālā no plkst.11:00 līdz 17:00 norisināsies trešais no četriem vasaras sezonas krāmu tirdziņiem, pulcējot rekordlielu tirgotāju skaitu.

Riga Flea Makret Spikeri

Piedāvājums trešajā krāmu tirdziņā būs plašs, jo šoreiz tirgotāji izrādījuši īpaši lielu interesi un vēlmi piedalīties. Apmeklētāji varēs iegādāties gan traukus, gan porcelāna figūriņas, tāpat nopērkamas būs arī vinila plates, nozīmītes un visdažādākie retro interjera priekšmeti. Kā ierasts, tirdziņā apmeklētāji varēs iegādāties dažādas krāšņumlietas un papildināt savu garderobi gan ar oriģināliem apģērbiem, gan aksesuāriem.

Elīna Stelcere, biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētaja: „Augusta krāmu tirdziņš būs lieliska iespēja vasaras izskaņā tikt pie kaut kā skaista, koša un oriģināla. Vasara līdz šim mūs ir lutinājusi ar brīnišķīgu laiku un sajūtām, un tieši tāpēc šķiet varam atļauties nopirkt kaut ko interesantu un vienreizēju, kaut ko tādu, ko sirds jau sen kāro! Varbūt tā būs kāda lieliska porcelāna figūriņa vai vilina plate ar labāko 80mito gadu mūziku, varbūt koša kleita vai oriģināla un neaizmirstama broša, ko varam piespraust pie žaketes atloka un priecāties par skaistajām augusta dienām.”

Linda Ezerkalna, apvienība Retro Spectro: „Vislielākais prieks ir par to, ka šajā tirdziņā par pārdevēju var kļūt ikviens – gan students ar savu plašu kolekciju, gan pensionārs kam gadu gaitā sakrājušās daudzas labas mantas. Krāmu tirdziņš vieno dažādu paaudžu un dzīvesgājumu  ļaudis, tāpēc iesaku ikvienam nākt un pašam to izbaudīt un pie reizes atrast kādu īpašu un oriģinālu lietu.”

Rīgas krāmu tirdziņš notiks sestdien Spīķeru pagalmā (Maskavas iela 10) no plkst. 11:00 līdz 17:00. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.