Rīt Spīķeros grupas „Twins Peek” koncerts un jaunā singla „Sapņi” prezentācija

twins peekTrešdien, 19.augustā, Spīķeru kvartāls kļūs par “dvīņu” rezidenci. Tieši Spīķeros roka – blūza grupa „The Twins Peek” un Andžela Serkeviča sniegs neaizmirstamu solokoncertu un prezentēs savu jauno singlu „Sapņi”. Ieeja pasākumā bez maksas.

Grupas kodolu veido talantīgā dziedātāja Anžela Serkeviča, kura šobrīd bieži koncertē arī ārpus Latvijas, grupas līderis, ģitārists, mūzikas un tekstu autors – Aleksandrs Judakovs, basa-ģitāras meistars – Jevgēņijs Ārnieks, bungu un ritma uzturētājs – Armands Garklāvs, kā arī mutes ermoņiku skaņu meistars – Nikita Vovnijs.

13 gadu pastāvēšanas laikā grupa ir piedalījusies dažādos vietējos, un arī starptautiskos, konkursos un festivālos: Blūza festivāls (Polija, 2011. g.), Sony Jazz Stage (Latvija, 2008.g.), Siguldas Blūza festivāls (Latvija, 2010., 2012.g.), Latvia beer fest (Latvija, 2013.g.), Black Sea Stars (Ukraina, 2013) u.c.

Grupas mūziķi īpāsi strādājuši un veidojuši tieši Spīķeru brīvdabas koncertam piemeklētu un pārsteidzošu programmu, un sola muzikāli piepildītu, pārsteigumiem bagātu un sulīgu vakaru visiem pasākuma apmeklētājiem.

Apmeklētāji laipni gaidīti uz brīvdabas koncertu Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12k-2. Pasākuma sākums no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 19.40.  Ieeja bez maksas.