„Spektrs” aicina uz noslēdzošo brīvdabas kino vakaru Spīķeros šo ceturtdien

Šo ceturtdien, 20.augustā, kino projekts “Spektrs” sadarbībā ar biedrību “Rīgas Spīķeri” aicina ikvienu interesentu apmeklēt brīvdabas kino cikla noslēdzošo pasākumu, piedāvājot neparasto un eksotisko trilleri “Tikai dievs piedos” (“Only God Forgives”) filmas pirmajā seansā uz lielā ekrāna Latvijā. Ieeja bez maksas.

“Brīvdabas kino vakari tika uzsākti ar Nikolasu Vindingu Refnu (Nicolas Winding Refn) un Raienu Goslingu (Ryan Gosling), tāpēc būtu tikai prātīgi tos arī noslēgt ar vēl vienu šī radošā dueta sadarbību. Pēc neprātīgu popularitāti iekarojušā, stilīgā meistardarba Refns un Goslings ķērās pie vēl viena kopīga veikuma, šoreiz dodoties hipnotiskā un savādā ceļojumā ar mērķi izpētīt Bangkokas kriminālo pasauli. Jāpiemin turklāt, ka filmā spoži spīd ne tikai Goslings, bet arī kino granddāma Kristīna Skota Tomase (Kristin Scott Thomas),” stāsta Sergejs Musatovs no  KinoSpektrs.lv.

ONLY-GOD-FORGIVES-Fan-Poster

Filma ir izpelnījusies neviennozīmīgu slavu, bet līdz ar to ir kļuvusi vēl jo interesantāka īsteniem kinomīļiem – ja kāda filma tiek “izsvilpta” Kannu kinofestivālā, tad pasaules uzmanība tai ir garantēta. Filmu “Tikai dievs piedos” ir vērts redzēt arī Goslinga debijas režijā „Lost River” cienītājiem, lai novērtētu un atpazītu Goslinga stilistiskās atsauces – Refna ietekme Goslinga stilā ir nenoliedzama.

 

Pirms filmas baudīsim un sildīsimies ar seansa atbalstītāja „Jameson” sarūpētajiem alkoholiskajiem kokteiļiem (tikai skatītājiem no 18 gadu vecuma).

 kino Spikeros

Apmeklētāji laipni aicināti uz kino projekta „Spektrs” noslēdzošo kino vakaru  Spīķeros 20.augustā, Spīķeru laukumā, Maskavas ielā 8. plkst.22:00. Ieeja bez maksas.

Lai kino vakarā nekļūtu vēsi, apmeklētāji aicināti silti saģērbties, kā arī uz pasākumu droši var ņemt līdzi mīkstu pledu, lai skatīšanos padarītu sev vēl tīkamāku.