8.aprīlī no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies šī gada pirmais brīvdabas krāmu tirdziņš Spīķeru kvartālā. Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, tirdziņa sortimentu veidos preces gan no šī, gan pagājušā gadsimta, tāpat būs iegādājamas arī mūsdienu dizaina preces un jauno mākslinieku darbi.

Krāmu tirdziņos būs iespējams iegādāties preces dažādiem mērķiem un vajadzībām. Tirdziņa piedāvājumā būs gan antīkas mēbeles, gan mājas interjera priekšmeti, tehnika, vinila plates un atskaņotāji, nozīmītes, porcelāna figūriņas, trauki, grāmatas, aksesuāri, krāšņumlietas, rotaļlietas, apģērbi un citas lietas.

Tirdziņa mērķis ir attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas pilsētu brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgas centrā, kad par tirgotāju var kļūt ikviens interesents, iepriekš piesakot dalību, kam ir kas īpašs un vērtīgs krājumā, ko pats vairs neizmanto, taču ir vēlme nodot kādam citam lietošanā. 

Pircējiem šādi krāmu tirdziņi ir iespēja tikt pie interesantām un unikālām lietām, kādas lielveikalos nebūs atrodamas un iegādājoties tās – dot tām jaunu dzīvi.

Tirdziņš norisināsies Spīķeru kvartāla pagalmā, Maskavas ielā 10, no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00. Nākamie tirdziņi Spīķeros norisināsies 6.maijā, 10.jūnijā, 8.jūlijā, 5. Augustā, 9.septembrī un 7.oktobrī.