Sestdien Spīķeros norisināsies vasaras sezonas noslēdzošais Rīgas krāmu tirgus

Riga Flea Makret Spikeros  2Porcelāna trauki, vinila plates, interjera mājas priekšmeti, grāmatas, nozīmītes, aksesuāri, rotaļlietas, apģērbi un citas interesantas un neiedomājamas lietas šajā sestdienā, 12.septembrī,  no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00 būs iegādājamas Spīķeru kvartālā, apmeklētāju iecienītajā Rīgas krāmu tirgū.

Septembra krāmu tirgus Spīķeros pulcēs vairākus desmitus tirgotāju, kuri apmeklētājiem galdā cels daudzveidīgu un raibu piedāvājumu dažādiem mērķiem un vajadzībām. „Riga flea market” tirdziņos ik reizi var atrast aizraujošas lietas no šī un pagājušā gadsimta, turklāt iegādāties tās iespējams no pašu saimnieku rokām un nokaulēt cenu andelējoties, kā arī aprunāties ar tirgotājiem un uzzināt kārojamās lietas vēsturi.

Spīķeros notiekošo krāmu tirdziņu mērķis ir attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas pilsētu brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgas centrā, kad par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir kas īpašs un vērtīgs krājumā, ko ir vēlme nodot saimniekošanā kādam citam. Pircējiem šādi tirdziņi ir lieliska izdevība tikt pie oriģinālām un īpašām lietām, kuras ierastajos pilsētas lielveikalos atrast nebūs iespējams. Turklāt šādā veidā pircēji un pārdevēji var izbaudīt īstenu tirgošanās un kaulēšanās garu vēsturiski ar tirgošanos saistītajā Spīķeru kvartālā.

„Jāteic, ka šogad Rīgas krāmu tirgus ir vēries plašumā – jūtam gan lielāku interesi no tirgotājiem, tāpat novērojams arī daudzveidīgās sortimenta piedāvājums. Par tirdziņu lielu interesi izrāda ne vien Rīgas iedzīvotāji, bet arī ārvalstu tūristi, kas priecē, jo tādējādi arvien pietuvojamies savam mērķim par krāmu tirdziņu, veidotu Eiropas brīvdabas krāmu tirdziņu labākajās tradīcijās tepat Rīgā – Spīķeros,” stāsta Spīķeru radošā komanda.

Tirdziņa apmeklētāji ir laipni gaidīti no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00. Tirgus norisināsies mājīgajā Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8. Ieeja pasākumā ir bez maksas.