Sestdien, 8.septembrī, Spīķeru kvartāls aicina uz „Melno nakti”, piedāvājot apmeklētājiem melnas šausmu filmas brīvdabas kino seansos un vēl melnāku humoru no Edgara Bāliņa un Denisa Tulpes (Comedy Latvia). Ieeja bez maksas.

„Melnajā naktī” Spīķeros tiks demonstrētas divas šausmu filmas – „M.O.Ž.” un „It Follows”.

„Melno nakti” atklās komiķis Edgars Bāliņš ar melnu jo melnu humora devu, kam turpinājumā sekos režisora Aika Karapetjana Baltijā radītā šausmu filma „M.O.Ž.” (The Man in the Orange Jacket) (2014). Galvenajās lomās Maksims Lazarevs, Anta Aizupe, Āris Rozentāls.
Par filmu: Pēc nesaudzīgām streikojošo strādnieku atlaišanām ostas uzņēmumā tā īpašnieks nolemj atpūsties, dodoties brīvdienās uz Itāliju ar savu jauniņo sievu. Vakarā pirms prombraukšanas viņa greznajā villā iekļūst viens no atlaistajiem darbiniekiem, jauns vīrietis oranžā ostas strādnieka vestē. Svešinieka slepkavnieciskie nodomi vēlāk izrādās tikai daļa no iespaidīga atriebības plāna.

Pēc filmas „M.O.Ž.” brīvdabas kino seansa skatītājus uzrunās komiķis Denis Tulpe, turpinot melnā humora līniju. „Melnās nakts” noslēgumā kino cienītāji aicināti noskatīties trilleri, šausmu filmu „It Follows” (Tas seko Tev) (2014).
Par filmu: Pēc savas pirmās seksuālās pieredzas 19-gadīgo Džeju sāk mocīt savādas vīzijas un sajūta, ka viņai kāds vai kaut kas seko. Patiesība izrādās šausminošāka, kā jebkurš varēja iedomāties, un Džeja kopā ar tuvākajiem draugiem tiek ierauta baisā spēlē…

„Melnā nakts” Spīķeros norisināsies 8.septembrī. Pasākuma sākums plkst.21.00. Ieeja bez maksas. Plašāka informācija