6.septembrī, uz Spīķeru brīvdabas skatuves viesojās Ģertrūdes ielas teātris ar izrādi “Āda”, kas bija trešā brīvdabas izrāde Spīķeros šajā vasarā, brīvdabas teātra izrāžu cikla “Nāc ārā!” ietvaros.

Dzejnieces un dramaturģes Ingas Gailes oriģināllugu „Āda” Ģertrūdes ielas teātrī iestudējis režisors Andrejs Jarovojs. Lomās Anta Aizupe, Ivars Krasts.

Teātra izrāde norisinās projekta “Brīvdabas teātra izrāžu cikls “Nāc ārā!”” ietvaros un bija trešā brīvdabas izrāde, kura tika izrādīta šovasar Spīķeru kvartālā. Jūnijā Spīķeros viesojās Rēzeknes teātris “Joriks” ar izrādi “Veidenbaums.Live”, savukārt augustā apmeklētāji tika aicināti uz Jūrmalas teātra izrādi bērniem “Kā Sarkangalvīte ar Vilku spēlējās”.

„Nāc ārā!” ietvaros rīdzinieki un Rīgas viesi apmeklēja teātri Rīgas centrā, Spīķeros, brīvā dabā – tādējādi  gan apmeklētājiem, gan māksliniekiem  tas bija neierastāks teātra pasākuma formāts un norises vieta. Salīdzinoši ar iepriekšējo gadu, 2018.gada vasaras sezonā rīdzinieku interese par brīvdabas teātra izrādēm bijusi lielāka un apmeklētāju skaits ievērojami audzis.

Pasākumi tika īstenoti ar Rīgas domes atbalstu un bija bez ieejas maksas.