Sestdien, 11.maijā, Spīķeru kvartāla lielajā laukumā, Maskavas ielā 8, norisināsies brīvdabas andele „Rīgas krāmu tirgus”. Pasākumā varēs atrast un iegādāties 

Brīvdanas andele Rīgas krāmu tirgus Spīķeros

dažādas interesantas, oriģinālas un noderīgas lietas ar vēsturi. 

Krāmu tirgus piedāvājums ik reizi ir plašs un dažāds. Senatnīgas mājas lietas un dekori, trauki un galda piederumi, porcelāna un stikla figūriņas, dažādas nozīmītes un pastmarkas, grāmatas lieliem un maziem, vinila plates, pulksteņi, skaņu un foto tehnika, apģērbi un aksesuāri, rotaļlietas, mākslinieku darinājumi, mūsdienu dizaina preces un vēl daudz un dažādas lietas ar stāstu.

Pasākuma senatnīgā noskaņa, atraktīvie tirgotāji un plašais piedāvājums ļaus apmeklētājam justies kā senatnīgu lietu muzejā, savukārt tirgotāju stāsti aizvedīs apmeklētāju nolūkoto priekšmetu laikos.

Rīgas krāmu tirgus jau piekto sezonu darbojas ar mērķi attīstīt un iedzīvināt labākās Eiropas brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgā. Pircējiem šādi krāmu tirdziņi ir lieliska iespēja atrast interesantas un unikālas lietas ar vēsturi no šī un pagājušā gadsimta un, iegādājoties tās, dot tām jaunu dzīvi.

Apmeklētāji būs gaidīti 11.maijā Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 8, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00. Ieeja pasākumā brīva.