Šajā nedēļā Spīķeru kvartāls aicina rīdziniekus un pilsētas viesus izbaudīt vasarīgos laika apstākļus, apmeklējot vēl pēdējos šīs sezonas brīvdabas koncertus un kino vakaru zem zvaigžņotas debess Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8k-1.

Trešdien, 8. septembrī, no plkst. 19.00 koncertsērijas “Miers” ietvaros, kas jau otro gadu dodas pie skatītājiem Spīķeru kvartālā, piedāvājot iepazīt Latvijas alternatīvās mūzikas skatuves pārstāvju radošo darbību, koncertus sniegs grupas “Jāņa Ruņģa Klātbūtne” un “Nova Koma”.




Smalkam humoram un īstam dzīves stāstam režisora Žila Leluša filmā “Peldi vai grimsti” (Sink or Swim) izdzīvot līdzi uz lielajiem ekrāniem zem klajas debess apmeklētāji aicināti ceturtdien, 9. septembrī. Kino seansa sākums plkst. 20.30. Filma oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.




Nedēļas izskaņā, svētdien, 12. septembrī, plkst. 18.00 uz Spīķeru skatuves kāps un brīvdabas koncertsezonu noslēgs leģendārā pašmāju grupa “Lādezers”.




Ieeja visos pasākumos bez maksas. Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pasākumus atbalsta Rīgas dome.