Spīķeri aicina uz brīvdabas pasākumiem jūlijā

Spīķeru kvartāls aktīvi turpina priecēt rīdziniekus un Rīgas viesus, piedāvājot plašu un daudzveidīgu pasākumu programmu arī jūlijā, ik trešdienu aicinot uz brīvdabas koncertiem, klausoties dzejas oriģināldarbos – dzejas slamā, baudot brīvdabas kino , kā arī iepērkoties visraibākajā un oriģinālākajām lietām bagātajā, bet cenās draudzīgajā tirdziņā Rīgā – Rīga Flea Market.

Спикери приглашает на мероприятия под открытым небом в июле

 

junija dzejas slams spikeri 1

1.jūlijā uz Spīķeru brīvdabas skatuves kāps pašmāju grupa “The Coco’nuts”, muzicējot  fanka, blūzroka un alternatīva džeza manierē.

 

8.jūlijā XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros, Spīķeri būs viena no vairākām vietām Rīgā, kurās norisināsies ielu koncerti. Informācija par programmu tiks papildināta.

 

9.jūlijā – „Spektrs” brīvdabas kinovakari Spīķeros: trilleris „DRIVE”.  Aicinām uz neaizmirstamiem piedzīvojumiem, kuros solās būt gan asas izjūtas un dramatiski momenti, gan nezūdošās vērtības – draudzība un mīlestība, un tas viss kopā ar lieliskiem aktieriem uz lielā ekrāna. Bonusā noteikti jāmin Rīgas zvaigžņotās debesis un lieliskā Spīķeru kvartāla atmosfēra.

 

11.jūlijā senlaicīgi krāmi un mūsdienīgi krāšņumi raibajā brīvdabas andelē Rīgas krāmu tirdziņā jeb Riga Flea Market.

 

15.jūlijā aicinām uz grupas Smooth Kats koncertu. Smooth Kats ir meiteņu acid-jazz / pop / funk grupa no Sanktpēterburgas, Krievijas.

 

16.jūlijā aicinām klausīties dzejas oriģināldarbos un vērtēt gan saturu, gan jauno dzejnieku performances Dzejas Slamā

36

22.jūlijā uz Spīķeru brīvdabas skatuves kāps Anton Gorbunov kvartet, piedāvājot funk/fusion stila mūzikālo baudījumu koncerta apmeklētājiem.

 

23.jūlijā „Spektrs” brīvdabas kinovakari Spīķeros: piedzīvojumu filma “Spiveta neticamie piedzīvojumi”.  

 

29.jūlijā jūlija Spīķeru pasākumu programmu noslēgs pašmāju muzikālā apvienība Dabasu Durovys.

 

Ieeja visos pasākumos bez maksas!

Uz tikšanos Spīķeros!