Spīķeros grandioza paplašināšanās – jaunās telpās apmeklētajiem durvis vēris vaļā SALON LINE centrs

SALON LINE centrs – tas ir jauns koncepts, kas balstīts uz 13 gadus ilgu pieredzi. Šeit ikviens, kuram ir saistība vai interese par skaistumkopšanu atradīs visu sev nepieciešamo – kā uzņēmējdarbības veikšanai vai tās paplašināšanai, darbam un mācībām, tā skaistumkopšanas kosmētiku un aksesuārus lietošanai mājas apstākļos.

DSC_0352

Apmeklētāji ir laipni gaidīti apmeklēt mēbeļu, aprīkojuma un aparāttehnoloģiju izstāžu zāli, kur viņus sagaidīs laipni, profesionāli un zinoši konsultanti, lai sniegtu labākās idejas un risinājumus ikvienas, ar skaistumkopšanu saistītas, darba vietas iekārtošanai.

DSC_0339_2

SALON LINE centrs piedāvā arī specializētu skaistumkopšanas preču veikalu – lielāko savā profilā austrum-ziemeļ Eiropā, kurā gan profesionāļi, gan ne-profesionāļi būs patīkami pārsteigti par lielo kosmētikas, aksesuāru, instrumentu, elektroierīču un vienreizlietojamo materiālu izvēli matu, sejas, ķermeņa, nagu, roku un kāju kopšanai! SALON LINE klāstā ir pārdomāts sortiments un labākie cenu piedāvājumi.

Savu zināšanu papildināšanai un profesionālajai izaugsmei interesenti ir laipni aicināti apmeklēt ikmēneša bezmaksas un maksas seminārus, meistarklases un apmācības Lielajā un Mazajā Spīķeru zālē.

DSC_0384

Ikviens ir laipni aicināts sazināties ar SALON LINE centra administrāciju par iespējām izīrēt mājīgās semināru/konferenču telpas pašā Spīķeru kvartāla sirdī! Tālr. 67808025

DSC_0356_2

 

SALON LINE centrs, Maskavas ielā 14

Darba laiks:

Pirmdiena-Piektdiena 9:00 – 19:00

Sestdiena 10:00-17:00

Uz tikšanos SALON LINE centrā!