Spīķeros norisināsies Latvijas zīmolu tirdziņš

Atzīmējot Latvijas dzimšanas dienas mēnesi, 15.novembrī Spīķeru kvartālā, no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 norisināsies Latvijas zīmolu tirdziņš Go Latvian!.  Tirdziņā apmeklētāji varēs iegādāties Latvijā ražotus  apģērbus, aksesuārus un mājas dizaina priekšmetus no jau sabiedrībā atzītiem zīmoliem, kā arī māksliniekiem un  amatniekiem, tādējādi aicinot atbalstīt Latvijas ražotājus.

??????????????????????????????????

Go Latvian!” tirdziņa piedāvājumā ko noderīgu, skaistu un īpašu varēs atrast ikviens apmeklētājs. Starp tirdziņa dalībniekiem būs sastopami Eduardo Cattus dzīvespriecīgie apģērbi, malvine.lv košās rotas un šarmantie apģērbi, tāpat tirdziņā pašmāju autoru darinātās pērles galdā liks veikals M50, savukārt svētku un siltuma sajūtu piedāvās sveču zīmols Latvian Lights. Mazākos apmeklētājus tirdziņā gaidīs gan koka rotaļlietas Eco Toys Latvia, gan jau iemīļotais bērnu apģērbu zīmols Hebe un daudzi citi Latvijas zīmoli gan lieliem, gan maziem.

Elīna Stelcere, biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja: „Novembris ir īpašs mēnesis ikvienam Latvijas iedzīvotājam, tāpēc mums radās doma par vasaras sezonā tik ļoti iecienītā Riga Flea Market tirdziņa speciālizlaidumu „Go Latvian!”. Tirdziņa mērķis ir sapulcināt mīlētus Latvijas zīmolus un šo zīmolu cienītājus noteiktā vietā un noteiktā laikā, lai ikvienam interesentam Latvijas svētku mēnesī būtu iespēja rotāties, savu ikdienas tēlu vai mājas interjeru papildinot ar kādu skaistu un īpašu Latvijā radītu lietu.”

Go Latvian!” tirdziņš notiks „Mazās biznesa dienas” ietvaros. „Mazā biznesa diena” ir viena diena gadā, kad pievēršam īpašu uzmanību Latvijas mikro un mazajiem uzņēmumiem, atbalstot viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem.

Tirdziņa apmeklētāji ir laipni gaidīti no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00. Tirdziņš norisināsies mājīgajā Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12. Ieeja pasākumā bezmaksas.