„Go Latvian!” tirdziņā būs īpaša nodaļa bērnu precēm

Atzīmējot Latvijas dzimšanas dienas mēnesi, 15.novembrī Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12, no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 norisināsies Latvijas zīmolu tirdziņš „Go Latvian!”.  Paralēli iespējai iegādāties atzītu Latvijas zīmolu preces pieaugušajiem, īpaša nodaļa tirdziņā būs veltīta arī dažādām bērnu precēm.

Zīmols „Hebe” tirdziņā piedāvās ikdienas apģērbu bērniem vecumā līdz 12 gadiem. „Hebe” apģērbs ir izgatavots no augstas kvalitātes viegli kopjamiem audumiem. Apģērbiem piemīt vienkāršība, kas savienojumā ar pārdomātajām detaļām un latviešu mākslinieku radītājām apdrukām, veido zīmola apģērbiem unikālu raksturu.

HEBE

HEBE: publicitātes foto

Košais krāsu karuselis jeb „Glam Collection” piedāvās sirsnības, mīlestības un siltuma radītas lietas, kuras ietver apģērbus, apavus un aksesuārus bērniem. Mazās dāmas īpaši iemīļojušas košos princešu svārkus, savukārt mazie džentlmeņi atzinīgi novērtē elegantos „Glam Collection” tauriņus.

Glam Collection: publicitātes foto

Glam Collection: publicitātes foto

Līdzās apģērbiem tirdziņā būs atrodamas arī dažādas spēles un rotaļlietas. Koši un attīstoši tekstila aksesuāri bērniem no „Ducis Variations”- „Soma, kā spēle: ver un sien, pogā un domā.” Piedāvājumā būs gan somiņas ar maināmu dizainu, gan attīstoši materiāli pirkstu sīkās motorikas, matemātisko prasmju, loģiskās un radošās domāšanas un citu prasmju veicināšanai.

Ducis Variations: publicitātes foto

Ducis Variations: publicitātes foto

Tāpat Spīķeros būs sastopams zīmols „Brain Games”, kas piedāvās plašu galda spēļu un galvas mežģu klāstu gan lielieliem, gan maziem tirdziņa apmeklētājiem.

BG spēles

Brain Games: publicitātes foto

Savus meistardarbus tirdziņā mazajiem apmeklētājiem cels galdā zīmols „Ksenia Riga”, piedāvājot atrast kādu īpašu bērnības draugu – gudro lapsēnu vai mīļu lācēnu un citas ar mīlestību un sirsnību darinātas lelles bērniem.

Ksenia Riga: publicitātes foto

Ksenia Riga: publicitātes foto

Uzņēmums „Eco Toys Latvia” ražo kvalitatīvas koka rotaļlietas, kuras būs iegādājamas arī Spīķeru tirdziņā sestdien. Rotaļlietu ražošanai tiek izmantoti vietējie kokmateriāli – bērzs, ozols, osis, kļava. Mazulis rotaļādamies var droši iebāzt mutē „Eco Toys Latvia” ražoto grabuli, un vecākiem nav jāuztraucas, ka tas varētu kaitēt viņu lolojuma veselībai.

Eco Toys Latvia: publicitātes foto

Skaistas un košas lietas bērniem tiks piedāvātas arī citās tirdziņa nodaļās, piemēram, mazajām dāmām košie un latviešu tautas rakstu rotātie legingi no zīmola „Moshmosh”, atraktīvās un jautrās piespraudes no zīmola „Zaķi ar raksturu”, Latvijas karoga krāsas cepurītes pašiem mazākajiem no „LV cepures” un citas skaistas un noderīgas lietas no iemīļotiem Latvijas ražotājiem.

„Go Latvian!” plaši pārstāvēti modes apģērbu un aksesuāru, kā arī interjera priekšmetu ražotāji, pulcējot tādus zīmolus kā Recycled.lv, malvine.lv, Eduardo Cattus, Paviljons, M50, YUTA, Marbuš, Rotaa, Latvian Lights, Ceramic Network, Latvijas Mākslas akadēmijas studentu darinājumi un citi.

Latvijas zīmolu tirdziņš „Go Latvian” norsināsies 15.novembrī Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12, no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00. Ieeja pasākumā bezmaksas.