Latvijas zīmolu tirdziņš „Go Latvian!” Spīķeros jau šo sestdien

Sestdien, 15.novembrī, Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12, no plkst. 11:00 līdz plkst.15:00 tirdziņā „Go Latvian!” iemīļoti Latvijas zīmoli apmeklētājiem cels galdā skaistas, kvalitatīvas un oriģinālas lietas. Tirdziņā būs iespējams iegādāties Latvijā ražotus apģērbus, aksesuārus, preces bērniem, kā arī dažādus mājas dizaina priekšmetus.

Starp „Go Latvian!” tirdziņa pārdevējiem būs sastopams modes un dzīvesstila konceptveikals „Paviljons”, Latvijas Mākslas akadēmijas studenti ar saviem dizaina darinājumi, pašmāju autoru darināto pērļu veikals „M50”, pērlīšu rotas ar latvju rakstiem no „Rotaa”, dzīvespriecīgie „Eduardo Cattus” apģērbi, siltie adījumi no „Marbuš”, kā arī oriģinālās „YAYOI” rotas.

M50: publicitātes foto

M50: publicitātes foto

Paralēli iespējai iegādāties atzītu Latvijas zīmolu preces pieaugušajiem, īpaša nodaļa tirdziņā būs veltīta arī dažādām bērnu precēm, kurā atrodams būs gan apģērbs, gan dažādas rotaļlietas, kā arī bērnu grāmatas. Tāpat tirdziņa piedāvājumā būs skaistas dizaina lietas mājai, piemēram, lina un keramikas izstrādājumi, sveces un citi interjera akcenti. Bez jau minētajiem, tirdziņā dalību ņems vēl daudzi Latvijā atzīti un mīlēti gan apģērba, gan aksesuāru, gan mājas interjera priekšmetu ražotāji.

Elīna Stelcere, biedrības Rīgas Spīķeri valdes priekšsēdētāja: „Ideja par tirdziņu radās domājot par novembri, Latvijas dzimšanas dienas mēnesi. Tirdziņa mērķis ir sapulcināt mīlētus un lolotus Latvijas zīmolus un šo zīmolu cienītājus vienkopus, lai ikvienam interesentam Latvijas svētku mēnesī būtu iespēja rotāties, savu vizuālo tēlu vai mājas interjeru papildinot ar kādu īpašu Latvijā radītu lietu. Atnākot sestdien uz Spīķeriem, apmeklētājiem būs iespēja iegādāties jau atzinīgi novērtētus Latvijas zīmolu ražojums, kā arī iepazīties ar dažādiem jaunumiem, turklāt šāds tirdziņš ir lieliska iespēja satikt vaigā zīmolu pārstāvjus un veidotājus.”

Sestdien, paralēli tirdziņam, Spīķeru kvartālā norisināsies vēl vairāki pasākumi. No plkst. 12:00 interesenti aicināti apmeklēt jauno dramaturgu lasījumus pasākumā „10 minūtes slavas”, kas norisināsies „Dirty Deal Teatro”, Maskavas ielā 12k-2. Savukārt vakarā no plkst. 22:00 mākslas kafejnīcā „Cafe DALI”, Maskavas ielā 12k-1, visi laipni gaidīti uz „Jazz Jam Session”, enerģijas pilnu dzīvās mūzikas vakaru, piepildītu ar improvizāciju, džezu, virtuozu spēles tehniku un apbrīnojamu mūziķu talantu.

Tirdziņš „Go Latvian!” notiks „Mazās biznesa dienas” ietvaros. „Mazā biznesa diena” ir viena diena gadā, kad pievēršam īpašu uzmanību Latvijas mikro un mazajiem uzņēmumiem, atbalstot viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem.

Ieeja visos pasākumos bezmaksas.