Aizvadīts pirmais jaunās sezonas „Dzejas slams” Spīķeros

Aizvadītajā ceturtdienā, 13.novembrī,  dzejas radītāji un cienītāji pulcējās Spīķeru kvartālā, „Dirty Deal Teatro” mājīgajās telpās, kur tika aizvadīts „Poetry Latvia” rikotais jaunās sezonas pirmais „Dzejas slams”, par uzvarētāju šoreiz titulējot Gunti Kursišu.

Katram dalībniekam  bija jāsagatavo 3 dzejoļu performances 3 dzejas performanču raundiem. Dzejoļi drīkstēja būt dažādas tematikas, stila un izteiksmes. Pirmajā „Dzejas slama” kārtā 12 dalībnieki nolasīja vienu dzejoli. Otrajā kārtā iekļuva 6 dzejnieki, kuriem  pēc pirmās kārtas bija augstākais vidējais vērtējums. Finālā iekļuva 3 dzejnieki un tika aicināti izpildīt savu trešo sagatavoto dzejoli, lai pārliecinātu gan žūriju, gan audutoriju galējā lēmuma un uzvarētāja noteikšanā.

Pēc katras kārtas dalībniekus vērtēja žūrija, kuras sastāvā šoreiz bija Toms Treibergs, Artis Ostups un Kaspars Lielgalvis, kā arī zālē esošā auditorija.Dzejnieki tika vērtēti gan pēc satura, gan pēc dzejoļu pasniegšanas veida, piešķirot atzīmes no 1 līdz 10.

Šajā „Dzejas slamā” par skatītāju simpātiju kļuva Marija Maruhno, savukārt par „Dzejas slama” uzvarētāju kļuva Guntis Kursišs, saņemot naudas balvu 75 Eur apmērā.

Nākamais „Dzejas slams” norisināsies 2015.gada 15.janvārī. Informācija par pieteikšanos dalībai sekos.