Spīķeros darbu uzsāk mājdzīvnieku preču veikals – veterinārā aptieka Mīluļiem.lv

Jau 6. novembrī, esiet laipni aicināti uz jaunatklāto veikalu- aptieku mājdzīvniekiem “Miluliem.lv” Rīgā, Maskavas ielā 6. 

Iecere par veikala- aptiekas atvēršanu bija pārdomāts solis mūsu attīstībā, sniedzot mūsu klientiem, tagad arī klātienē,  kvalificētas un padziļinātas konsultācijas  mājdzīvnieku kopšanā un uzturēšanā. Veikalā- aptiekā ik dienas būs pieejama sertificēta veterinārārste, kura uzklausīs mājdzīvnieku saimnieku vēlmes, atbildēs uz jautājumiem par mājas mīluļu pareizu barošanu, kopšanu, labturību un veselības uzlabošanu vai atgūšanu.

miluliem 1

Sakarā ar veikala- aptiekas atvēršanu būs pieejami īpaši piedāvājumi ikdienas un diētiskajai barībai no Latvijā labi zināmiem mājdzīvnieku barības ražotājiem- Hills, Royal Canin, Purina, Specific, Josera, Eukanuba, Advance, Farmina u.c. Mūsu veikala-aptiekas sortimentā būs pārstāvētas arī profesionālās Super Premium barības sērijas Meradog, Biomill, HappyDog u.c. Piedāvāsim arī veterināros medikamentus, biopreparātus, papildbarību un dzīvnieku kopšanas līdzekļus. Plašā izvēlē būs pieejami mājdzīvnieku aksesuāri, rotaļlietas, kārumi, guļvietas, somas un higiēnas preces- viss nepieciešamais mājdzīvnieku labklajībai.

miluliem 2

Būsiet laipni gaidīti Mīluļiem.lv veikalā! Ērta piebraukšana, laipna apkalpošana un īpaši atklāšanas piedāvājumi no sadarbības partneriem!

 

Veikala darba laiks- darbdienās no pl. 9.00- 19.00.

Brīvdienās un svētku dienās no pl. 9.00- 15.00.