Spīķeru mākslas plenērā jaunieši glezno “Daugavas promenādi”

Aizvadītājā sestdienā, 23.maijā, Spīķeros norisinājās pirmais no trijiem brīvdabas mākslas plenēriem jauniešiem. Pirmā plenēra tēma “Daugavas promenāde”.

Šajā vasarā Spīķeru kvartālā norisināsies trīs gleznošanas plenēri, aicinot jauniešus izpaust savu radošo redzējumu sekojošās tēmās un gleznošanas tehnikās: 23.maija tēma „Daugavas promenāde”, izmantojot akvareļu krāsas, 13.jūnija plenēra tēma „Spīķeru laukums”, izmantojot tonēto papīru un pasteļa krītiņus, savukārt 22.augustā – noslēdzošā plenēra tēma būs „Pārdaugavas horizonts”, gleznojot akrila tehnikā uz audekla.

Plenēru mērķis ir attīstīt Rīgā dzīvojošo jauniešu radošo iztēli un jaunradi, veidojot radošos darbus dažādās gleznošanas tehnikās.

Plenēri ir lieliska iespēja ikvienam jaunietim, izmēģināt savus spēkus trijās gleznošanas tehnikās un profesionāla pedagoga vadībā izveidot savu vienreizējo un neatkārtojamo radošo darbu. BJC „Daugmale” mākslas pedagogi iepazīstinās ar katras gleznošanas tehnikas specifiku un niansēm, kompozīcijas principiem un konsultēs radošā darba veidošanā.

No 25.augusta līdz 22.septembrim plenēros radītie darbi  tiks  izstādīti Spīķeru  kvartālā, Maskavas  ielā  6 un izstāde būs apskatāma  ikvienam interesentam bez maksas katru dienu no 10.00 -18.00.

Fotoatksats uz pirmo plenēru Spīķeros: