Trešdien Spīķeru brīvdabas skatuvi pieskandinās ansamblis MANTA

Trešdien, 27.maijā pl.19:00 Spīķeru kvartālā uzstāsies ansamblis bez žanra rāmjiem – „Manta”. Koncerts norisināsies Spīķeru laukumā, Maskavas ielā 10. Ieeja bez maksas.

manta

Ansamblis nav piesaistīts žanra rāmjiem un tajā galvenā vērtība ir dziesmām, nevis stilam. „Mantas” dziesmu stils ir raibs – no sintpopa līdz balādēm. 2014.gada augustā ansamblis izdeva savu debijas albumu, kura vienpadsmit dziesmas analogi uz diviem lenšu magnetofoniem ierakstītas Ingus Baušķenieka studijā Bicycle Systems.

Albums saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu „Zelta Mikrofons” kā labākais 2014. gada alternatīvās mūzikas albums, kā arī balvu no portāla alternative.lv un maijā tiks izdots vinila formātā. 2015. gada martā iznāca ansambļa un filosofu kopīgi radīts albums — „Buržuāziskās filosofijas marasms četrām balsīm ar ansambli” ar runām un dziesmām pēc B.E.Bihovskija brošūras motīviem.

Šajā sezonā Spīķeros 18 koncertu sērijas garumā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri – džezs, fanks, blūzs, populārā mūzika, indie, soul, roks ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu un daudzveidīgu dzīvo mūziku. Tāpat katrs koncerts tiks papildināts ar dīdžeju setu, sadarbībā ar Rīgas DJ skolu.

Jūnijā uz Spīķeru brīvdabas skatuves kāps Denisa Paškeviča un Arkadija Gotesman projekts – “Meeting in Riga” – 3.jūnjā, unikālā un neparastā jaunā māksliniece MNTHA – 10.jūnijā, etno – džeza apvienība „Baraka” – 17.jūnijā.

Piektdien, 29.maijā, Spīķeri aicina apmeklēt Gruzijas neatkarības dienai veltītās svinības, kopīgi iepazīstot gan Gruzijas vēsturi, gan tradīcijas, gan kultūru un tradicionālos ēdienus. Savukārt svētdien, 31.maijā, ģimenes aicinātas uz aizraujošiem bērnu dienas svētkiem, kuros kvartāls pārvērtīsies par aizraujošu piedzīvojumu kopumu, kas apvienos četrus aktivitāšu blokus: interesantu skatuves programmu, radošās darbnīcas, sportiskas aktivitātes un jauku bērnu lietu tirdziņu.