“Strādā jebkur!” diena 2014 Spīķeru laukumā

Akcijā «Strādā jebkur!», kas norisinājās 29.maijā, par spīti nejaukajam laikam, elastīgā darba stila atbalstīšanai Rīgā, Spīķeru laukumā, pulcējās rekordliels cilvēku skaits – ap 250 cilvēku no 70 organizācijām, kas nodarbojās gan ar ikdienas darbiem, gan arī apmainījās ar noderīgiem kontaktiem ar satiktajiem kolēģiem no citiem uzņēmumiem.

“Strādā jebkur” iniciatīva

Iniciatīvas «Strādā jebkur!» mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu Latvijā un demonstrēt tā priekšrocības. Tās īstenošanai šogad apvienojušies seši partneri – «Microsoft Latvia», «Lattelecom», «DPA», «GoBeyond», Pasaules Dabas fonds un «Rīgas Spīķeri».

«Nav noslēpums, ka mūsu ieradumi un tehnoloģiju sniegtās iespējas aizvien vairāk sekmē elastīgā darba stila attīstību. Varam izvēlēties laiku un vietu, no kurienes strādāt, pakārtojot to savu darba mērķu sasniegšanai. Priecājamies, ka, neskatoties uz nejaukajiem laikapstākļiem, liels daudzums akcijas «Strādā jebkur» dalībnieku savu darba mērķu sasniegšanai izvēlējās Spīķeru iedvesmojošo atmosfēru. Ceram, ka idejas, kas radās, un darbi, kas tika paveikti, strādājot Spīķeros, nesīs augļus jau tuvākajā nākotnē, kā arī gaidām elastīgā darba stila piekritējus Spīķeros arī turpmāk,» uz iniciatīvas nākotni cerīgi skatās «Rīgas Spīķeru» valdes priekšsēdētāja Elīna Stelcere.