Trešdien Spīķeros koncertu sniegs grupa „Smooth Kats” no Sanktpēterburgas

15.jūlijā Spīķeru kvartālā ar brīvdabas koncertu uzstāsies viesmākslinieces no Krievijas – muzikālā apvienība „Smooth Kats”, izpildot skaņdarbus džeza, fanka un populārās mūzikas noskaņās. Pasākumu no pl.19:00 muzikāli iesildīs un īpašu noskaņu radīs dīdžejsets no Rīgas DJ skolas. Ieeja bez maksas.

Smooth_Cats_foto1

“Smooth Kats” ir meiteņu acid-jazz / pop / funk grupa no Sanktpēterburgas, Krievijas.  Grupā muzicē un vienā veselumā mūzikas instrumentus un vokālu apvieno sešas aizrautīgas un mūziku mīlošas dāmas – Diana Oganezova (vokāls, perkusijas), Katerina Alpatova (basģitāra, vokāls), Anna Bokum (saksofons), Jekaterina Vasiljeva (ģitāra, vokāls), Natalja Mamedova (taustiņi) un Katerina Popova (bungas).
Meitenes spēlējušas uz dažām skatuvēm vairākos festivālos Krievijā (Petrojazz Summer, Petrojazz Autumn, St. Petersburg Harley Days, Cover Party, Lady in Jazz), kā arī sniegušas  jau vairāk nekā 70 koncertus Sanktpēterburgā un citur. 2015.gada martā „Smooth Kats” kļuva par laureātēm starptautiskajā mūzikas konkursā Czech Jazz Contest , savukārt  šobrīd grupa strādā pie sava pirmā ierakstu albuma.

Trešdien, Spīķeru kvartālā, grupa sniegs īpaši piemeklētu programmu Spīķeru brīvdabas skatuvei. Repertuārā būs gan vairākas pasaulē jau atzinību guvušas melodijas un skaņdarbi, tāpat arī grupas oriģināldziesmas gan krievu, gan angļu valodās.

Apmeklētāji laipni gaidīti Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12k-2. Pasākuma sākums no pl.19;00. Ieeja pasākumā bez maksas. 

Sekojošās jūlija trešdienās Spīķeros uzstāsies – 22.jūlijā basģitāras virtuozs ar pavadošo sastāvu – Anton Gorbunov kvartet, savukārt 29.jūlijā Spīķeros muzicēs grupa „Dabasu Durovys”.