Trešdien Spīķeru brīvdabas koncertā uzstāsies neparastā dziedātāja MNTHA

Trešdien, 10.jūnijā, no pl.19:00 uz Spīķeru brīvdabas skatuves koncertēs jaunā un neparastā māksliniece MNTHA, kura plašāku atpazīstamību guva piedaloties televīzijas šovā „Supernova 2015”. Koncerts norisināsies Spīķeru pagalmā, Maskavas ielā 12k-2, ieeja bez maksas.

mntha

Klausītāju sirdis  dziedātāja šovā iekaroja izpildot pašas komponēto dziesmu “Nefelibata”, ar kuru iekļuva arī šova finālā. Pārsteidzošā MNTHA savu dziedāšanas prasmi attīstījusi mūzikas skolā un dažādos koros. Paralēli dziedāšanai viņa nodarbojas ar zīmēšanu, gleznošanu, fotografēšanu, ģitāras un klavierspēli, rollerdērbiju un riteņbraukšanu.

Visas vasaras garumā Spīķeri aicina uz bezmaksas brīvdabas koncertu sēriju, kurā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri – džezs, fanks, blūzs, populārā mūzika, indie, soul, roks ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu un daudzveidīgu dzīvo mūziku rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Katrs koncerts tiek papildināts ar dīdžeju setu, sadarbībā ar Rīgas DJ skolu. Pilna koncertu sērijas programma .

Sekojošās trešdienās Spīķeros muzicēs: 17.jūnijā etno – džeza apvienība BARAKA, 1.jūlijā – TheCoco`nuts, 15.jūlijā – Smooth Kats, 22.jūlijā – Anton Gorbunov Kvartet un 29.jūlijā – Dabasu Durovys.

Šonedēļ Spīķeri aicina arī uz īpašo „Dzejas slamu”, kurš norisināsies piektdien, 12.jūnijā, starptautiskā daudznozaru laikmetīgās mākslas festivāla „Urban Poetry” ietvaros. Šis slams būs veltīts iepriekšējo dzejas slamu uzvarētājiem un skatītāju simpātijas balvu ieguvējiem, tādējādi dalībnieki šoreiz būs jau iepriekš izraudzīti un uzrunāti dalībai. Žūrijā: Ilmārs Šlāpins, Kristiāns Brekte un Edgars Bāliņš. Pasākuma sākums pl.19:00.

Savukārt 13.jūnijā no pl.11:00 līdz pl.16:00 Spīķeros norisināsies brīvdabas krāmu tirdziņš Riga Flea Market, kurā apmeklētāji varēs iegādāties visdažādākās lietas sākot no retro mēbelēm un oriģināliem interjera un sadzīves priekšmetiem līdz pat košiem un krāšņiem apģērbiem un neatkārtojamiem aksesuāriem, kas lieti noderēs gaidāmajos vasaras svētkos un festivālu piedzīvojumos.

Ieeja visos pasākumos bez maksas.