Centrs SALON LINE piedāvā bezmaksas semināru, apmācību un lekciju programmas

Centrs SALON LINE katru mēnesi piedāvā bezmaksas jaunas semināru, apmācību un lekciju programmas un profesionālu speciālistu konsultācijas veikalā, Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 14. Tiek organizēti vietējo un ārzemju lektoru, treneru, tehniķu semināri. Centrs SALON LINE piedāvā gan teorētiskās, gan praktiskās programmas.

Jautājumu gadījumā, vai lai pieteiktos uz semināriem, zvanīt pa tālruni 67204213 vai rakstīt e-pastu uz info@salonline.lv

Aktuālie semināri jūnijā:

Trešdiena 17.jūnijs 11:00 – 14:30 JAUNUMS! Macadamia Professional sortiments ir papildināts ar 3 JAUNĀM PRODUKTU LĪNIJĀM!  Nāc un apgūsti SPA procedūru matiem + unikālu dabisko matu krāsošanas sistēmu! Semināra vadītāja: titulētā friziermeistare –Kristīne Dzjuba.

macadamianaturaloil

Trešdiena 17.jūnijs 15:00 – 17:00 EKO VEGAN dabīga profesionālā matu kopšanas un veidošanas kosmētika! NEUMA ir kosmētika, kas atrodama tikai ekskluzīvākajos ASV SPA salonos! Nāc un uzzini arī tu kā rūpēties par savu matu veselību ar dabas spēku. Produktu klāsts + recepšu pielietojums dažādu matu un galvas ādas problēmu risināšanai + vērtīgi padomi no meistares. Semināra vadītāja: titulētā friziermeistare – trenere Kristīne Dzjuba.

Ceturtdiena 18.jūnijs 13:00 – 16:00 Matu un galvas ādas diagnostika ar kameru Indigo. Dermatoloģisko problēmu risinājumi un palīdzība atjaunojot matu un galvas ādas veselību ar MEDICEUTICALS (ASV).  Matu izkrišana vīriešiem un sievietēm, psoriāze, blaugznas, pārmērīga sebuma izdalīšanās u.c galvas ādas dermatoloģisko problēmu tēmu apskate. Teorija + demonstrācija + galvas ādas diagnostika. Semināra vadītāja: Friziermeistare un ārsta palīgs – Terēze Samarska.

WITTE-ACHTERGROND-Logo-Mediceuticals-2013

neuma

Otrdiena 30.jūnijs 11:00 – 13:00 JAUNUMS! REVOLUCIONĀRA NAGU LAKOŠANAS SISTĒMA NO JESSICA (ASV) – PHĒNOM! Jaunā sistēma ir ātri žūstoša, ilgnoturīga, nelobās no nagiem, un tai piemīt gēla lakas spīdums dabīgā apgaismojumā. Trīs soļu sistēma līdz perfektam manikīram līdz pat 10 dienām! Semināru vadīs sertificēta manikīra/pedikīra meistare – Kristīne Vindela.

JESSICA_logo