“Dirty Deal Teatro” top laikmetīgās dejas izrāde “Asorti”

29. februārī “Dirty Deal Teatro” pirmizrādi piedzīvos horeogrāfes Sandras Lapiņas laikmetīgās dejas izrāde “Asorti”, kas top sadarbībā ar Laikmetīgās dejas kompāniju “ĀRĀ”.
Priekšmeti un to smarža dzīvo mums blakus, nekustīgi noraugoties uz cilvēku attiecībām, tomēr mūsu atmiņas par notikumiem nereti asociējas tieši ar kādu konkrētu smaržu vai garšu. „Asorti” ir dejas valodā pausts stāstu maisījums, kas mudina uzdot jautājumus – Vai smaržām jābūt līdzīgām vai dažādām, lai veidotos laba garša? Kur beidzas smarža un sākas smaka? Kāds mērķis ir šiem smaržu un garšu savienojumiem?

 

 

asorti

Publicitātes foto

Izrāde nebūs nedz smaga, nedz viegla; nedz skumja, nedz priecīga – tā būs spēle ar asociācijām, kas katram skatītājam ļaus gūt unikālu, tikai no savas personīgās pieredzes atkarīgu mākslas piedzīvojumu (vai pārdzīvojumu). Izrādē piedalās laikmetīgās dejas mākslinieki – Agate Bankava, Eva Kronberga, Ivars Broničs, Jānis Putniņš, un Taīsija Frolova.

“Asorti” top sadarbībā ar Laikmetīgās dejas kompāniju „Ārā”, kas ir izveidota, apvienojoties jaunajiem laikmetīgās dejas māksliniekiem – Latvijas Kultūras akademijas Laikmetīgās dejas horeogrāfijas apakšprogrammas absolventiem. Dejas kompānija izpelnījās skatītāju un kritiķu atzinību ar dejas izrādi “Ārā”, kura pirmizrādi piedzīvoja 2013. gada nogale un ieguva divas “Spēlmaņu nakts” (2014) godalgas kategorijās “Gada notikums laikmetīgājā dejā” un “Gada scenogrāfs”.

Nākamā “Asorti” izrāde paredzēta 3. martā plkst. 19:00

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/10751
Biļešu cena: 9,00 EUR; skolēniem, studentiem un pensionāriem 5,00 EUR.

Izrādes notiek teātrī „Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).