Spīķeros norisināsies brīvdabas andele „Rīgas krāmu tirdziņš”

Porcelāna, fajansa un stikla trauki, figūriņas, atklātnītes, vinila plates un atskaņotāji, nozīmītes, dažādi mājas interjera dekori, retro velosipēdi un to aksesuāri, mēbeles, apģērbi, apavi, aksesuāri, gleznas un afišas, žurnāli un grāmatas, rotaļlietas un citas pārsteidzošas preces sestdien, 14.maijā būs nopērkamas Spīķeru radošajā kvartālā – lietoto mantu brīvdabas tirdziņā „Riga Flea Market”.

riga flea market Spikeri Masakvas 10

Maija krāmu tirgus Spīķeros pulcēs vairākus desmitus tirgotāju, kuri apmeklētājiem galdā cels raibu piedāvājumu dažādiem mērķiem un vajadzībām. „Riga Flea Market” tirdziņos ik reizi var atrast aizraujošas lietas no šī un pagājušā gadsimta, turklāt iegādāties tās iespējams no pašu saimnieku rokām, tāpat arī aprunāties ar tirgotājiem un uzzināt savu pirkumu vēsturi jeb stāstu.

Spīķeros notiekošo krāmu tirdziņu mērķis ir iedzīvināt labākās Eiropas pilsētu brīvdabas krāmu tirdziņu tradīcijas Rīgas centrā, kad par tirgotāju var kļūt ikviens, kam ir kas īpašs un vērtīgs krājumā, ko ir vēlme nodot saimniekošanā kādam citam. Pircējiem šādi tirdziņi ir lieliska izdevība tikt pie oriģinālām un īpašām lietām, kuras ierastajos pilsētas lielveikalos atrast nebūs iespējams.

„„Rīgas krāmu tirdziņa” trešā sezona veiksmīgi tika atsākta aprīlī un ar katru tirdziņu interese jūtami palielinās gan no tirgotājiem, gan no apmeklētājiem, kas turpina priecēt. Spīķeros notiekošo krāmu tirdziņu iecienījuši kā vietējie iedzīvotāji, tā arī ārzemju tūristi, kuri ir sajūsmā par šeit atrodamajām oriģinālajām laika liecībām, tirdziņa un Spīķeru jauko atmosfēru, kā arī  daudzveidīgo piedāvājumu,” stāsta Spīķeru radošā komanda.

Tirdziņa apmeklētāji būs laipni gaidīti 14.maijā un 21.maijā Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 10, Rīgā, no plkst. 11:00 līdz plkst. 16:00. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

 

Tirgotājiem pieteikšanās:

Izlasot un iepazīstoties ar tirdziņa nolikumu ;

Aizpildot un iesūtot uz tirgus@spikeri.lv Pieteikuma_anketa ! 

riga flea market 2 2016