29.maijā Spīķeros norisināsies festivāls bērniem „Radi un iedvesmojies”

Svētdien, 29. maijā, no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00 Spīķeru kvartālā norisināsies festivāls bērniem „Radi un iedvesmojies”, piedāvājot aizraujošu un interesantu skatuves programmu, kā arī radošas, izzinošas un attīstošas darbnīcas un spēles.

3

Skatuves programmu atklās bērnu vokālais ansamblis „Rasa”. Aizraujošā un brīnumu pilnā pasaulē ieskatīties un līdzdarboties aicinās Liepājas ceļojošais „Beztemata” cirks ar izrādēm „Alises piedzīvojumi brīnumzemē” un  „Ceļš uz pasaku pasauli ir vaļā”. Par to, ka brīnumi patiešām notiek, ļaus pārliecināties zinātkāres centra “Zili Brīnumi” iluzionists un viņa burvju triki. Skatuves programmu noslēgs teātra „Dirty Deal Teatro” izrāde bērniem „Blēņas un pasakas” pēc Imanta Ziedoņa pasaku krājuma „Blēņas un pasakas” motīviem Ģirta Šoļa režijā, piedaloties aktieriem Arnitai Jaunzemei, Valdim Vanagam un Mikum Frišfeldam.

Skatuves programma:

11.00 bērnu vokālais ansamblis „Rasa”,

11.40 Liepājas ceļojošā cirka „Beztemata” izrāde „Alises piedzīvojumi brīnumzemē”,

12.20 bērnu vokālais ansamblis „Rasa”,

13.00 Liepājas ceļojošā cirka „Beztemata” izrāde „Ceļš uz pasaku pasauli ir vaļā”,

13.40 zinātkāres centra “Zili Brīnumi” iluzionists un viņa burvju triki,

15.00 „Dirty Deal Teatro” izrāde bērniem „Blēņas un pasakas”.

 

Paralēli skatuves programmai pasākumā darbosies radošās darbnīcas. Kopā ar Latvenergo projektu „Fizmix” bērni varēs iepazīt un izzināt fizikas likumus un eksperimentus. Saules muzejs aicinās vairot siltumu un gaismu, apgleznojot ģipša saulītes. Kopā ar radošo apvienību „Sapnīca” varēs iepazīt radošo Hama pērlīšu maģiju, kā arī krāsot, līmēt un zīmēt, izveidot dažādas attīstošās rotaļlietas. Par jautrību un atjautību gādās „Braingames” galda spēles un vairākas lielformāta spēles, kas tematiski balstītas uz klasisko galda spēļu motīviem, kā arī iemīļotu un populāru multiplikāciju un pasaku motīviem. Pasākuma laikā bērni varēs tikt pie jautriem un krāsainiem sejiņu gleznojumiem.

Festivāls „Radi un iedvesmojies” norisināsies 29. maijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00,  Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12k-2. Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumu organizē biedrība Rīgas Spīķeri, atbalsta Rīgas dome.