Nacionālā eTwinning konference šogad 8.oktobrī notiks Rīgā, Spīķeru koncertzālē. Nenokavē un līdz 3. oktobrim piesakies dalībai! Konferencē skolēni kopā ar skolotājiem prezentēs septiņus pagājušā mācību gada veiksmīgākos starptautiskās skolu sadarbības projektus, kā arī būs iespēja piedalīties interesantās nodarbībās par improvizācijas metodēm un smadzeņu darbību mācību procesā. 

Pieteikuma termiņš: 3.oktobra plkst. 09:00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Aicinām pieteikties ne tikai eTwinning skolotājus, bet visus interesentus, kurus interesē starptautisko sadarbības projektu īstenošana skolās! Konference ir bezmaksas.
Konference šogad plānota atšķirīgi un piepildīta ar jaunu pieredzi. Pirmkārt, konference notiks Spīķeru koncertzālē, kur labāko projektu veicēji varēs izmēģināt savas prezentēšanas prasmes. Pēc prezentācijām, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, skolotāji individuālo darbnīcu vietā piedalīsies divās atvērtā tipa nodarbībās. Tematiski nodarbības veidotas ar mērķi skolotājiem dot jaunas idejas gan skolēnu fiziskai iekustināšanai stundās, gan smadzeņu darbības izpētei.
Pirmā nodarbība, kas notiks pēc projektu prezentācijām, paredzēta par dažādām improvizācijas tehnikām. Pieredzējušais improvizācijas teātra aktieris Jānis Klucis kopā ar palīgu iepazīstinās skolotājus ar dažādām tehnikām un netradicionālām aktivitātēm, kuras var izmantot mācību stundās, lai skolēnus padarītu enerģētiskākus. Nodarbību laikā pedagogi varēs kārtīgi izkustēties un paši izmēģināt tehnikas.
Pēc pirmās nodarbības, “RigaBrain” vadītājs Pēteris Urtāns pieķersies nopietnākai tēmai – smadzeņu darbībai mācību procesā. Nodarbības laikā tiks analizēts, kāds izskatās mācīšanās process no smadzeņu darbības skatupunkta. Skolotāj grupās analizēs savus mācīšanās paradumus. Iegūtās zināšanas palīdzēs labāk izprast skolēnu smadzeņu darbību mācību laikā.
Lai pieteiktos konferencei, līdz šī gada 3.oktobra plkst. 09:00 tiešsaistē jāaizpilda dalības anketa. Konference ir bezmaksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots (ne vairāk kā 150 dalībnieku). Apstiprinājumu dalībai konferencei katrs saņems e-pastā divu darbadienu laikā pēc pieteikuma termiņa beigām.
Informācijas avots: http://www.etwinning.lv