Izziņo Spīķeru brīvdabas koncertu programmu

Sākot ar 13.maiju, trešdienās no plkst. 19:00 Spīķeru kvartālā visas vasaras garumā norisināsies aizraujoša brīvdabas koncertu sērija. Atklāšanas pasākumā Spīķeru kvartālā apmeklētājus muzikāli uzlādēs Deniss Paškevičs un „Funk Therapy”, piedaloties MC Rayyan ,,Bullet,, Perry un DJ Dubra.

Spīķeru brīvdabas koncerti ikvienam būs kā krāšņi muzikāli piedzīvojumi, jo mākslinieku uzstāšanās būs īpaši Spīķeru skatuvei veidota un iepriekš citur nedzirdēta, iekļaujot gan vēl nebijušas sadarbības, gan pirmatskaņojumus, gan īpašas koncertprogrammas u.c.

18 koncertu sērijas garumā Spīķeros tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri – džezs, fanks, blūzs, populārā mūzika, indie, soul, roks ar mērķi piedāvāt kvalitatīvu un daudzveidīgu dzīvo mūziku. Tāpat katrs koncerts tiks papildināts ar dīdžeju setu, sadarbībā ar Rīgas DJ skolu.

Screen Shot 2015-03-13 at 16.31.06Atklāšanas vakara mākslinieki Deniss Paškevičs un „Funk Therapy” ir viena no vadošajām fanka mūzikas grupām Baltijas valstīs, kas atskaņo orģinālmūziku labākajās fanka tradīcijās. Deniss Paškevičs ir saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā, savos mūzikas pamatos izglītots gan akadēmiskās, gan mūsdienu ritmiskās mūzikas virzienos.

Spīķeru Brīvdabas koncerti norisināsies kvartāla plašajā un mājīgajā laukumā, Maskavas ielā 10, katru trešdienu no plkst. 19:00 līdz plkst. 22:00. Ieeja visos koncertos bez maksas.

PROGRAMMA

Atklāšana:        13.maijs. Deniss Paškevičs “Funk Therapy” featuring MC Rayyan ,,Bullet,, Perry, DJ Dubra

20.maijs.              FunCOOLio & DJ Mixmaster AG

27.maijs.              Ansamblis „Manta”

3.jūnijs.                Deniss Paškevičs un Arkady Gotesman (Lietuva) project

10.jūnijs.              MNTHA

17.jūnijs.              BARAKA

1.jūlijs.                  The Coco`nuts

15.jūlijs.               Smooth Kats (Krievija)

22.jūlijs.               Anton Gorbunov Kvartet (Krievija)

29.jūlijs.               Dabasu Durovys

5.augusts.           Martas Asinis

12.augusts.         Pyro Trees

19.augusts.         Anžela Serkeviča & The Twins Peek

26.augusts.         Pieneņu Vīns

2.septembris.    Lauris Amantovs kvartets

9.septembris.    Estrada Orchestra (Igaunija)

16.septembris. Sigma