Noskaidrotas jaunās grupas kuras uzstāsies Zinību dienas svētkos Spīķeros

Zinību dienā, 1.septembrī, bērni un jaunieši aicināti apmeklēt Spīķeru kvartālu, kur no plkst.15.00 līdz plkst.22.00 norisināsies plaša un aizraujoša pasākumu un skatuves programma, kuras ietvaros norisināsies arī jauno mūzikas grupu koncerts.

No plkst. 15.00 līdz plkst.20.00 ikviens svētku apmeklētājs būs aicināts ņemt dalību aizraujošās aktivitātēs dažādās radošajās darbnīcās.

No plkst.15.00 līdz plkst.19.00 uz Zinību dienas svētku skatuves kāps jaunās grupas un izpildītāji – David, Mehāniskais apelsīns, Treeeye, Espresso, Garage Kids of The Last Century un Audiokvartāls.

 

Pasākuma izskaņā, no plkst.19.00 līdz plkst.22.00 skolēni un studenti aicināti uz neaizmirstamu, aktīvu un atraktīvu svētku koncertu, kurā uz lielās skatuves kāps un jaunajā mācību gadā ar muzikālo programmu ikvienu klātesošo sveiks rīmju meistars „Edavārdi”, jaunā un neparastā dziedātāja „Mntha”, kā arī enerģiskie un vienmēr pozitīvie puiši no grupas „Musiqq”.

Apmeklētāji laipni gaidīti uz Zinību dienas svētkiem Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 8. Pasākuma norises laiks no plkst.15.00 līdz plkst.22.00. Ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē biedrība “Rīgas Spīķeri”, atbalsta ”Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments”.

Zinibu diena Spikeros