Skolēni un studenti aicināti uz aizraujošajiem Zinību dienas svētkiem Spīķeros

1.septembrī skolēni un studenti aicināti apmeklēt lielākos un aizraujošākos Zinību dienas svētkus Rīgā, Spīķeru kvartālā, lai kopīgi atzīmētu jaunā mācību gada sākumu. Pasākuma laikā bērni un jaunieši varēs radoši darboties dažādās darbnīcās un piedalīties interesantās aktivitātēs, klausīties un novērtēt jauno mūzikas grupu  sniegumu, un kopā ar skolas un studiju biedriem no sirds uzgavilēt Latvijā iemīļotu mūziķu koncertos.

zinibu diena vides baneris makets

Zinību dienas svētkos no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00 aizraujošas aktivitātes un nodarbes radošajās darbnīcās varēs atrast ikviens svētku apmeklētājs. Kopā veidosim īpašas grāmatzīmes un stādīsim „Laimes stādiņus” ar labām domām veiksmīgam jaunajam mācību gadam, radīsim mūziku, iepazīsim fiziku no pavisam cita skatu punkta, tāpat atkārtosim un mācīsimies no jauna par elektrodrošību dažādās spēlēs un aktivitātēs, kā arī veidosim elegantus tauriņus, cepures un dažādus citus košus un priecīgus papīra aksesuārus, kurus turpat iemūžināsim brīnišķīgās bildēs pie svētku fotosienas.

No plkst. 15.00 līdz plkst.19.00 uz svētku skatuves uzstāsies jaunās mūzikas grupas: David, Mehāniskais apelsīns, Treeeye, Espresso, Garage Kids of The Last Century un Audiokvartāls.

Pasākuma izskaņā, no plkst.19.00 līdz plkst.22.00 skolēni un studenti aicināti uz neaizmirstamu, aktīvu un atraktīvu svētku koncertu, kurā uz lielās skatuves kāps un jaunajā mācību gadā ar muzikālo programmu ikvienu klātesošo sveiks rīmju meistars „Edavārdi”, jaunā un neparastā dziedātāja „Mntha”, kā arī enerģiskie un vienmēr pozitīvie puiši no grupas „Musiqq”. 

Apmeklētāji laipni gaidīti uz Zinību dienas svētkiem Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 8. Pasākuma norises laiks no plkst.15.00 līdz plkst.22.00. Ieeja bez maksas.

 

Pasākumu organizē biedrība “Rīgas Spīķeri”, atbalsta ”Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments”.