Noskaidroti gada labākie pasākumi

4. martā, viesnīcā “Alberts”, slēgtā pasākumā tika paziņoti labākie 2014. gada pasākumi un noskaidroti “Pasākumu gada balvas” saņēmēji. Šī balva ir vienīgā profesionālā pasākumu nozares balva, un tā tiek pasniegta kopš 2010. gada.
“Pasākumu gada balva” ir apbalvojums labākajiem Latvijas gada oriģinālpasākumiem un notikumiem, augstvērtīgām radošām idejām un oriģināliem tehniskajiem risinājumiem, kurus balsojumā nosaka nozares profesionāļu žūrija. Biedrība LaPPA (Latvijas Pasākumu producentu asociācija) uzskata, ka nozares iekšējais novērtējums ir neaizstājams, lai atzīmētu profesionāli īstenotos pasākumus, inovatīvas idejas, labākos radošos un tehniskos risinājumus. Balvai savus pasākumus varēja pieteikt jebkurš Latvijas pasākumu producents. Šī vakara pasākumā tika nosaukti arī kvalitatīvākie nozares piegādātāji, kas saņēma “LaPPA kvalitātes zīmes”.
“Pasākumu gada balva 2014” tika pasniegta sekojošās nominācijās: Labākā pasākuma ideja, Labākais korporatīvais pasākums, Labākais motivējošais pasākums, Labākais publiskais pasākums, Labākais mārketinga pasākums, Labākā scenogrāfija, Labākās audiovizuālais, gaismu un / vai video noformējums, Labākais jaundarbs, Labākais pasākums bērniem, Labākā konference / seminārs un Labākais nestandarta pasākums. Kopumā šī gada balvai 16 nominācijās tika saņemts 81 pieteikums.
Latvijas Pasākumu producentu asociācija ir biedrība, kas dibināta 2010.gada 21.aprīlī, apvienojoties Latvijas oriģinālpasākumu producentiem, kas darbojas gan publisko, gan korporatīvo pasākumu jomā. Asociācijas mērķi ir veicināt pasākumu nozares attīstību Latvijā, celt pasākumu kvalitāti, veicināt jauno profesionāļu izglītošanu un producentu kvalitātes paaugstināšanu, kā arī informēt sabiedrību par nozares procesiem.

Par labāko mazo publisko pasākumu atzīts “Rīgas svētku restorāns”, balvas saņēmējs – Ideju institūts