Ziedu dažādība Spīķeru kvartāla „Ziedu bāzē”

Viens no Spīķeru kvartāla skaistākajiem un ziedošākajiem iemītniekiem ir  Maskavas ielā 4 atrodamā „Ziedu bāze”, ik dienas piedāvājot plašā izvēlē grieztos ziedus, telpaugus, kā arī floristu pakalpojumus. Šeit atradīsiet skaistākos ziedus, lai iepriecinātu dāmas gan 8.martā, gan jebkurā citā dienā.

ziedu baze Spikeru kvartals

Vēlaties nokļūt augu valstībā, sajust  brīnišķīgu smaržu, iegūt prieku un burvību, ko sniedz ziedi? Tad Jums ir jādodas uz „Ziedu bāzi” Spīķeru kvartālā. Ienākot veikalā, Jūsu seju rotās smaids, sirdi un acis priecēs telpaugi un ziedi no dažādām pasaules valstīm.

puķu veikals Spikeri

Ziedu bāzē ir plašs svaigo ziedu piedāvājums visdažādākajiem dzīves gadījumiem. Veikala floristi un pārdevēji ar prieku palīdzēs piemeklēt atbilstošus ziedus tuvinieku un draugu priekam, tāpat arī dažādiem svētkiem, kāzām, kristībām un tml. Iespējams iegādāties arī apsveikuma kartiņas, dāvanu maisiņus, dāžādus svētku aksesuārus, sveces, telpu dekorus ikdienai un svētkiem, suvenīrus ar Swarovski kristāliem un kāzu atributiku.

ziedu veikals Spikeru kvartals 2

Pēc pasūtijuma tiek veidoti arī sēru vainagi un štrausi, pušķi  bērēm.

Ziedu bāzes piedāvājumā arī dažādi telpaugi , kurus iegādājoties no pārdevējiem saņemsiet konsultāciju par augu kopšanu, kā arī iespējams iegādāties zemi puķu pārstādīšanai. Tāpat pieejami arī mākslīgie ziedi un ziedu kompozīcijas, kā arī visdažādākie materiāli floristiem.

Veikala darba laiks – katru dienu no plkst. 6:00 līdz plkst. 22:00.